Esmaspäev

10

Oktoober

Tsirguliina raamatukogus avatakse 7. novembril Eesti Posti Tsirguliina postipunkt. Raamatukogu ruumides asuv Tsirguliina postipunkt on klientide mugavamaks teenindamiseks avatud vastavalt raamatukogu lahtioleku aegadele osutades postiteenuseid kordades pikemalt kui postkontor. Tsirguliina postipunktis saab lisaks pakkide saatmisele ja vastuvõtmisele tasuda ka oma arveid (maksed ettevõtetele), tellida  ajakirjandust ja osta vajalikku postikaupa. Oluline on meeles pidada, et kellegi teise saadetisele järele tulles on vajalik paki saaja poolne volitus ning paki saatmisel postipunktist pakiautomaati või kulleriga koju tuleb tellimus eelnevalt Omniva e-teeninduses  ära vormistada. Tsirguliina postipunktis saab kõigi teenuste eest tasuda nii sularaha kui kaardimaksega.

Postiteenuseid on võimalik tarbida ka oma kodus kirjakandja vahendusel.  Kui inimene elab lähimast postkontorist või postipunktist kaugemal kui 5 kilomeetrit, on tema jaoks kirjakandja tellimine tasuta ning tasuda tuleb vaid tellitavate teenuste eest. Kirjakandjale saab tasuda sularahas.

Kirjakandja saab koju tellida helistades telefonil 661 6616, saates e-kirja aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või vormistades tellimuse Omniva kodulehel. Kirjakandja vahendusel saab nii saata kui vastu võtta kirju ja pakke ning osta postimaksevahendeid, vormistada ajakirjandustellimusi, saata siseriiklikke rahakaarte, tellida pensionit ning kasutada makseteenuseid.

Tsirguliina postipunkti uus aadress:

Nooruse tn 1 

Tsirguliina alevik,

68316 Valgamaa

Tsirguliina postipunkt hakkab olema avatud:

  • E,T 9.00-17.00
  • K 11.00-18.00
  • N 8.00-16.00
  • R 9.00-15.00