Tsirguliina Lasteaed Õnnelind ja Sooru Lasteaed võtavad konkursi korras tööle:

  • lasteaiaõpetaja (2,0 ametikohta Tsirguliinas, 1,0 ametikohta Soorus),
  • assistendi (1,0 ametikohta Tsirguliinas)

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palun saata 22. maiks aadressil Nooruse 1, Tsirguliina, Valgamaa 68316 või tsirguliinala@gmail.com

Kolmapäev

03

September

7-8a tüdrukud 7KP                            Gerda Ly Käis                                      54.39

7-8a poisid 7KP                                  Stenver Vahi                                         12.00

Laur Rogert Sulg                                 12.31

Anton Vonk                                         13.22       abilisega

Robin Luht                                           13.28       abilisega

Märt Saega                                          15.27

Magnar Mõttus                                  53.59

9-10a tüdrukud 8 KP                         Helina Saega                                        18.24

Angela Mõttus                                   22.55

Kerttu-Liis Bettler                               48.22

9-10a poisid 8 KP                               Marion Vister                                       11.17

Marius Vister                                       12.18

Kristjan Jaan Korge                            14.11

Chris Marcus Krahv                           23.40

Andre Asi                                            24.14

Kristo Pajumäe                                    47.22

11-12a poisid 8KP                             Joonas Mölder                                    13.21

Steve Vahi                                            14.05

Steven Kalames                                  17.29

13-14a poisid 10KP                           Askar Neumann                                   28.30

Marchus-Joonas Koppel                   51.09

Erik Luik                                               52.25

15-18a neiud 14KP                            Mare Vahtre                                         46.45

15-18a noormehed 14KP                  Timmo Tohus                                      30.25

Alo Vahtre                                           37.13

19 ja vanemad naised 14KP             Aili Popp                                        1:00.31

19 ja vanemad mehed 14KP             Kunnar Vahi                                        33.14

Arne Nõmmik                                 1:24.13

Valikrada: Ergo Niitov (rattaga), Märten Punt (rattaga), Aive Vonk, Toivo Luht

Lühem ring: kepikõndijad: Eha Kingissepp, Tiina Korge

Pikem ring: jalgrattaga Johanna Ardel, joostes Piia Ardel

Loosiõnn naeratas järgmistele osalejatele: Erik Luik, Steven Kalames, Eha Kingissepp, Kristjan Jaan Korge, Magnar Mõttus, Kerttu-Liis Bettler, Laur Rogert Sulg, Kristo Pajumäe, Askar Neumann, Tiina Korge, Alo Vahtre, Kunnar Vahi        

Järgmine päevak on teisipäeval, 9.09.2014 algusega 17-st Laatre vabaajakeskuse juures.

Uudised