Tsirguliina Lasteaed Õnnelind ja Sooru Lasteaed võtavad konkursi korras tööle:

  • lasteaiaõpetaja (2,0 ametikohta Tsirguliinas, 1,0 ametikohta Soorus),
  • assistendi (1,0 ametikohta Tsirguliinas)

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palun saata 22. maiks aadressil Nooruse 1, Tsirguliina, Valgamaa 68316 või tsirguliinala@gmail.com

Esmaspäev

28

Juuli

 

25.IIGASTE METSAJOOKS, Valgamaa 2014.a. jooksusarja 6.etapp

27.juulil IIGASTE KÜLAS. Päikesepaiste, õhutemperatuur +30C

 

Tüdrukud T4 (2010.a. ja hiljem s.) 60m jooks

I Hanna-Liisa Paidre 2010. Põlva 20,1

II Marie Koor 2011. Võru 25,3

III Elena Mõttus 2012. Tõlliste 42,2

4. Mariel Bendi 2012. Sõmerpalu 50,2

Poisid P4 (2010.a. ja hiljem s.) 60m jooks

I Uku Soro 2010. Tõrva 20,1

II Pärtel B endi 2010. Võru 21,0

III Roland Mathias Luiker 2010. Tõlliste 27,3

4. Roland Juus 2012. Tõlliste 47,9

Poisid P6 (2008.-2009.a.s.) 60m jooks

I Kristjan Paidre 2009. Valga 14,3

II Jarmo Kõvask 2009. Tõlliste 14,6

III Henri Juus 2008. Tõlliste 14,7

4. Rainer Juus 2009. Tõlliste 14,9

5. Erik Torn 2009. Tõlliste 18,1

6. Krismar Koor 2009. Võru 18,4

Tüdrukud T8 (2006.-2007a..s.) 60m jooks

I Carola Erik 2006. Tartu 11,3

II Annabel Kaas 2006. Valga 11,7

III Kaisa Helin Kask 2007. Pärnu 12,2

4. Grete-Liis Paidre 2007. Põlva 12,3

5. Carolina Roomets 2007. Võru 12,8

6. Angela Paidre 2007. Valga 13,6

Poisid P8 (2006.-2007.a.s.) 60m jooks

I Märt Saega 2006. Tõlliste 12,6

II Uljas Kütt 2007. Tõlliste 12,9

III Robin Luht 2007. Tõlliste 13,2

Tüdrukud T10 (2004.-2005.a.s.) 60m jooks

I Elina Ritson 2004. Tõlliste 10,9

II Laura-Lisette Paidre 2005. Põlva 11,0

III Elis Hain 2004. Valga 11,5

4.-5. Helina Saega 2005. Tõlliste 11,9

4.-5. Kerttu Liis Bettler 2004. Tõlliste 11,9

6. Carena Roomets 2005. Võru 12,0

7. Käroli Kõvask 2005. Tõlliste 12,4

Poisid P10 (2004.-2005.a.s.) 60m jooks

I Taivo Muusikus 2004. Hummuli 10,3

II Reinis Feldmanis 2004. Valka 10,6

III Aivar Juus 2004. Tõlliste 10,7

4. Sten-Jörgen Leis 2005. Võru 11,4

5. Kristo Pajumäe 2004. Tõlliste 11,8

6. Andre Kukk 2004. Otepää 12,8

Tüdrukud T12 (2002.a. ja hiljem s.) 1000m jooks

I Triinu Hausenberg 2002. Võru 4.29

II Kerstin Misko 2003. Võru 4.33

III Käroli Kõvask 2005. Tõlliste 4.42

4. Kairit Kesa 2003. Tõlliste 4.44

5. Marianne Juus 2002. Tõlliste 5.14

6. Angela Mõttus 2005. Tõlliste 5.20

7. Lauriin Possul 2002. Tõlliste 5.28

8. Annabel Kaas 2006. Valga 5.34

9. Hanna-Liis Hain 2003. Valga 6.25

10. Helina Saega 2005. Tõlliste 6.34

11. Kerttu-Liis Bettler 2004. Tõlliste 6.37

Poisid P12 (2002.a. ja hiljem s.) 1000m jooks

I Reinis Feldmanis 2004. Valka 4.14

II Olavi-Tanel Kask 2003. Pärnu 4.18

III Kermo Kesa 2002. Tõlliste 4.24

4. Taivo Kõvask 2002. Tõlliste 4.36

5. Karl-Markus Võsu 2003. Sangaste 4.41

6. Hardo Kõvask 2003. Tõlliste 4.43

7. Markkus Elvet 2004. Tõlliste 4.44

8. Laur Rogert Sulg 2006. Tõlliste 5.19

9. Robin Luht 2007. Tõlliste 5.21

10. Kristo Pajumägi 2004. Tõlliste 5.36

11. Magnar Mõttus 2007. Tõlliste 5.58

Tüdrukud T14 (2000.-2001.a.s.) 1000m jooks

I Enija Stahovska 2001. Valka 4.15

II Eelika Ritson 2000. Tõlliste 4.25

III Mariliis Kukk 2000. Otepää 4.32

4. Birgit Mumm 2000. Hummuli 4.50

5. Merili Kõvask 2000. Tõlliste 5.18

Poisid P14 (2000.-2001.a.s.) 1000m jooks

I Joosep Perv 2001. Võru 3.53

II Steven Elvet 2001. Tõlliste 4.03

III Tanel Muusikus 2001. Hummuli 4.23

4. Joonas Juus 2000. Tõlliste 4.26

5. Andre Vijard 2001. Tartu 6.01

Tüdrukud T16 (1998.-1999.a.s.) 1000m jooks

I Õnne Täht 1999. Tallinn 5.26

Poisid P16 (1998.-1999.a.s.) 1000m jooks

I Taavi Perv 1998. Võru 3.45

II Markus Gross 1999. Tõlliste 3.52

III Markus Palojärv 1999. Võru 4.28

Tüdrukud N18 (1996.a. ja hiljem s.) 3,7 km jooks

I Johanna Ardel 1996. Tõlliste 14.04

II Ilona Milberga 1999. Valka 15.03

III Enija Stahovska 2001. Valka 16.28

4. Carena Roomets 2005. Võru 17.32

5. Carolina Roomets 2007. Võru 17.51

6. Triinu Hausenberg 2002. Võru 17.54

7. Kerstin Misko 2003. Võru 18.25

8. Relika Ritson 1997. Tõlliste 19.21

Naised N19 (1980.-1995.a.s.) 3,7km jooks

I Eveli Kurg 1984. Priipalu 15.02

II Egita Stahovska 1982. Valka 15.33

III Eve Roomets 1984. Võru 18.52

Naised N35 (1970.-1979.a.s.) 3,7km jooks

I Marju Toom 1974. Tõrva 17.41

II Maila Vahtra 1977. Võru 21.24

III Annela Bendi 1978. Võru 24.04

Naised N45 (1960.-1969.a.s.) 3,7km jooks

I Zita Sproge 1967. Valka 15.40

II Iveta Karole 1965. Valka 17.43

III Antra Milberga 1965. Valka 17.48

4. Piia Ardel 1965. Tõlliste 18.30

5. Margi Tohus 1969. Tõlliste 26.52

6. Pille Illak 1962. Tõlliste 29.37

Naised N55 (1959.a. ja varem s.) 3,7km jooks

I Aija Lace 1952 Valka 16.30

II Anta Mincane 1953 Valka 21.49

Poisid P18 (1996.a. ja hiljem s.) 3,7km jooks

I Taavi Perv 1998. Võru 13.59

II Joosep Perv 2001. Võru 14.43

III Sten-Jörgen Leis 2005. Võru 16.01

4. Markus Palojärv 1999. Võru 18.44

Mehed M19 (1975.-1995.a.s.) 7,4km jooks

I Margus Koor 1979. Võru 26.55

II Raul Lepik 1980. Tõlliste 34.32

III Reino Muttik 1990. Sangaste 35.42

4. Mati Mõttus 1975. Tõlliste 37.17

5. Argo Kukk 1982. Tartu 39.25

Mehed M40 (1965.- 1974.a.s.) 7,4km jooks

I Kajar Tilga 1967. Puka 27.34

II Väino Villemson 1968. Valga 27.45

III Olev Org 1966. Valga 28.02

4. Veiko Ardel 1965. Tõlliste 28.40

5. Aigars Feldmanis 1966. Valka 31.52

6. Margus Lepik 1969. Valga 33.17

7. Vambola Leis 1974. Võru 40.08

8. Toomas Hain 1968. Valga 40.50

Mehed M50 (1955.-1964.a.s.) 3,7km jooks

I Talis Auninš 1956. Valka 17.08

Mehed M60 (1945.-1954.a.s.) 3,7km jooks

I Aivar Lillipuu 1954. Tõrva 15.24

II Heino Laiapea 1951. Põdrala 20.22

III Kalle Alla 1948. Valga 21.39

Mehed M70 (1944.a. ja varem s.) 3,7km jooks

I Leonhard Vent 1941. Valga 22.38

Kepikõnd 3,7 km

I Jaan Tohus 1961. Tõlliste 30.25

II Iivi Kapp 1959. Põlva 31.25

III – 5. Taisi Luht 1988. Tartu 32.02

III - 5. Tiiu Hain 1968. Valga 32.02

III – 5. Tiina Laul 1977. Tõlliste 32.02

6. Maimu Vahtra 1942. Võru 35.36

7.- 8. Rein Randver 1956. Tõlliste 36.04

7.-8. Priit Paidre 1975. Tõlliste 36.04

Uudised