Esmaspäev

02

September

Kuni 16. septembrini ootab MTÜ SEB Heategevusfond õppestipendiumi taotlusi vanemliku hoolitsuseta noortelt, kes jätkavad oma haridusteed, õppides täiskoormusega kutseõppeasutuses või kõrgkoolis.

Stipendium on mõeldud kuni 26-aastastele eestkosteperedes, hooldusperedes, turvakodudes või asenduskodudes elavatele noortele. Stipendium annab neile võrreldes tavaperedes kasvanud noortega edasiõppimiseks võrdsemad võimalused.

Stipendium on mõeldud
- õppemaksu tasumiseks,
- õppevahendite soetamiseks
- ja/või igakuiseks isemajandamise rahaks.

Ühel inimesel on võimalik taotleda õppemaksu tasumiseks stipendiumi kuni 640 eurot ja õppevahendite soetamiseks kuni 640 eurot ning isemajandamiseks kuni 100 eurot kuus (ajavahemikus 2013. aasta september - 2014. aasta jaanuar).

SEB Heategevusfond jagab stipendiume kaks korda aastas, veebruaris ja septembris. 2013. aastal on stipendiumifondi suurus 35 000 eurot. Sügissemestri taotluste esitamise tähtpäev on 16. september ja stipendiaadid tehakse teatavaks kuu lõpus.

Stipendiumi taotlemiseks vajalike dokumentide loetelu ja blanketid ning lisainfo leiate meie kodulehelt http://www.heategevusfond.ee/oppestipendium ja http://www.heategevusfond.ee/vajalikud-dokumendid.


Kõikidel stipendiumi taotlejatel on võimalik läbida personaalne nõustamine, kus selgitatakse vajadusel stipendiumiga seotud küsimusi. Selleks tuleb kirjutada aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Samuti on kõik stipendiumi taotlejad oodatud oktoobri alguses Tallinnasse stipendiumipäevale. Täpsem info selle kohta mõne aja pärast.

Stipendiaatidel on võimalus liituda ka Mentor-programmiga, kus noorte aitamisele pühendunud SEB töötajad on toeks ja vanemaks sõbraks SEB Heategevusfondi stipendiumi abil edasiõppijatele.

SEB Heategevusfond kogub annetusi ja teostab aasta ringi mitmesuguseid projekte turva- ja asenduskodudes viibivate laste toetuseks, koordineerib kasuperede nõustamist ja annab välja stipendiume.

Lisainfo:

Kati Käpp
projektijuht
SEB Heategevusfond

Telefon: 665 5615
Mobiil: 529 9632
Faks: 665 5672
Aadress: Tornimäe 2, 15010 Tallinn
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.heategevusfond.ee