Neljapäev

08

Juuni

Eesti vanim kodu- ja aiandusajakiri Maakodu jätkab ka sel aastal traditsiooni otsida üles kõik kaunid maakodud, suvilad ja aiad üle Eesti ning pärjata neist silmapaistvaim tiitliga „Eesti kauneim maakodu 2017”. Anname välja ka seitse eripreemiat.

Tänavu toimub konkurss juba neljandat aastat ning see on aidanud jõuda toimetusel imeilusate ja südamega loodud kodudeni üle Eesti. Kõik senised kohtumised kaunite kodude ja toredate inimestega on olnud äärmiselt südantsoojendavad ning neist on sündinud lood, mis on inspireerinud meid ennast, aga kindlasti ka meie lugejaid. Sestap täidavad konkursil osalejad isikliku eeskuju ja kogemuste kaudu justkui omamoodi missiooni, et Eestimaa oleks aasta-aastalt puhtam, kaunim ja hoolitsetum.

Meie konkursi eesmärk ongi väärtustada maaelu ja maal elamist ning tunnustada inimeste oskusi, ilumeelt, maitsekust oma kodu, aia ja koduümbruse rajamisel ning korrastamisel. Ootame ka sel aastal rohket osavõttu, ja oleks tore, kui kandidaate saabuks üle Eesti, saartest Peipsi ääreni.

Peale kauneima maakodu valitakse veel võitjad seitsmes kategoorias: kauneim suvekodu, kauneim aed, kauneim välipuhkeala, kauneim köök, kõige lapsesõbralikum kodu, kauneim mängumaja ja parim sisustuslahendus. Nende kategooriate parimad saavad koostöös toetajatega vääriliselt tunnustatud. Oma abikäe on ulatanud Bosch, Home4You, Fiskars, Palmako, Niidustuudio, Kaubamaja, Narma ja Lego.

Konkursi peaauhinnaks on 3200eurone aiamaja firmalt Nordic-Holz.

Konkursil osalemiseks saatke palun saatke oma kodust pilt koos kaaskirjaga hiljemalt 16. juuniks 2017.

Täpsemate tingimuste kohta leiab lisainfot veebilehelt maakodu.ee/konkurss