Reede

16

Märts

Valga valla Tõlliste teeninduskeskus alustab tööd Tsirguliina alevikus asuvas Tsirguliina Keskkooli hoones, aadressil Nooruse tn 1, 27. märtsil 2018. a.

 

Teisipäev

06

Märts

Kogukondade EV100 taotlusvoor on avatud kuni 12. märts 2018. a kella 23:59-ni (kaasa arvatud).

Taotleja esindusõigusliku isiku poolt digitaalselt allkirjastatud toetuse taotlus tuleb esitada e-postile //kodukant.ee/taotlusvoor/See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Taotlusvooru materjalid asuvad Eesti Külaliikumine Kodukant  kodulehel www.kodukant.ee.

Teisipäev

13

Veebruar

Tere, head partnerluskogu sõbrad!

Käes on jälle aeg, kus vaatame, kas ja millised on olnud muutused meie ümber ning kuidas peaks muutuma meie strateegia.

Kutsume kõik huvilisi partnerluskogu piirkondlikele kohtumistele, kus

  • oma kogemustest maaelust meil ja mujal räägivad Valgamaa inimesed
  • ning arutame, mille jaoks oleks vaja Leader toetusi järgmistel aastatel.

Esimesed kohtumised on juba kokku lepitud ning väga ootame teie osavõttu.

  • 13. veebruaril 17.30 oleme Nõuni Maakultuurimajas koos Evelyn Uuemaaga, kes räägib Uus-Meremaa maaelust ja
  • 15. veebruaril 17.30 Laatre Vabaajakeskuses koos Mart Kasega, kus juttu tuleb kitsedest, juustust ja metsikust elust Valgamaal.

Info: Aili Keldo; e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; telefon 5373 5503; veebileht www.valgaleader.ee . Alates kella 17-st pakutakse kohvi ja saab toredate inimestega juttu puhuda.

 

Kohe, kui  järgmiste kohtumiste osas on jõutud kokkuleppele anname sellest teada. Kindlasti tasub jälgida meie Facebooki lehte.

 

Parimate soovidega

Tiina Ivask

Valgamaa Partnerluskogu
5349 1195
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.valgaleader.ee

Neljapäev

18

Jaanuar

Kutsume taotlejaid osalema kogukonnameetme taotlusvooru infopäevadel Otepääl ja Valgas.

Infopäevadel:

  •     tutvustame taotlemise tingimusi, taotluse menetlust ning toetuse saaja kohustusi;
  •     räägime, kuidas taotlust esitada ja millised dokumendid peavad taotlusele lisatud olema;
  •     vaatame, kuidas käib toetustaotluse esitamine uues e-PRIAs.

Infopäevad toimuvad:

  •     29. jaanuaril kell 15.00 Otepää Vallavalitsuse 2. korruse nõukojas,
  •     30. jaanuaril kell 10.00 Valga jaamahoones Valgamaa Noorsootöökeskuse TANKLA ruumides aadresil Jaama puiestee 12.


Palume infopäevale tulijatel võtta võimalusel kaasa sülearvuti või muu seade, millega oleks võimalik kohapeal e-PRIAsse siseneda ning veenduge, et olete e-PRIA klient. PRIA kliendiks registreerumise juhend uues e-PRIAs.

Oma osalemisest andke teada e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Küsimuste puhul võtke kindlasti ühendust telefoni 5349 1195 (Tiina Ivask).

Parimate tervitustega

Tiina Ivask

Valgamaa Partnerluskogu
5349 1195
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.valgaleader.ee

Kolmapäev

17

Jaanuar

Taas on võimalus registreerida ennast tasuta kursustele. Rohkem infot kursuste kohta leiab Valgamaa Kutseõppekeskuse veebilehelt http://www.vkok.ee/kursus/
Valgamaa Kutseõppekeskus asub aadressil Loode tn 3, Valga linn. Info ja registreerimine telefonil 5300 8085 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Info tasuta koolituste kohta on veebiaadressil www.vkok.ee/tasuta-kursused/ .
 

Reede

05

Jaanuar

Valminud on Valga valla ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni arendamise kava 2018-2029 eelnõu, mille koostamise peamiseks eesmärgiks on anda raamistik ühisveevärgi ja kanalisatsiooni arengu planeerimisele ja elluviimisele, et parandada elanikkonnale ja teistele tarbijatele pakutava teenuse kvaliteeti. Haldusreformi tulemusel liitusid Valga linn, Karula vald, Taheva vald, Tõlliste vald ja Õru vald üheks Valga vallaks. Arendamise kavas kirjeldatakse Valga valla ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni objekte ja nendel objektidel tehtavaid tuleviku investeeringuid. Arendamise kava lähtepunktideks on eelnevate valdade ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni arengukavad.

Valga valla ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni arendamise kava eelnõuga on võimalik tutvuda käesoleva veebilehe rubriigi DOKUMENDID alarubriigis "Määruste eelnõud". 

Igaühel on õigus avaliku väljapaneku kestel esitada Valga Vallavalitsusele kirjalikke ettepanekuid, kas digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või paberkandjal allkirjastatuna Valga vallavalitsuse kantseleisse, aadressil Puiestee tn 8, 68203 Valga. Ootame Teie ettepanekuid eelnõule kuni 12.01.2017.