Sport

P  7-8A

       

Robin Luht

17.38

     

Anton Vonk

26.03

     

Magnar Mõttus

39.37

     
         

P  9-10A

       

Chris Marcus Krahv

11.34

     

Marion Vister

20.54

     

Laur Rogert Sulg

22.41

     

Kevin Põder

23.30

     

Märt Saega

27.00

     
         

T  9-10A

       

Angela Mõttus

15.43

     

Arabella Kruuse

20.56

     

Helina Saega

21.02

     

Risanna Mooses

52.11

     
         

P 11-12

       

Marius Vister

21.27

     

Reni-Ando Mooses

25.17

     
         

P  13-14

       

Marchus-Joonas Koppel

24.21

     

Erik Luik

26.30

     

Askar Neumann

27.42

     

Joonas Mölder

28.32

     
         

P15+

       

Karel Kuus

40.58

     
         

N 21+

   

Loosiauhinnad võitsid:

Tiina Neumann

38.41

 

Marius Vister

Aili Popp

44.50

 

Toivo Luht

Ulvi Oja

53.00

 

Erik Luik

 
     

Kevin Põder

M 21+

   

Aili Popp

 

Toivo Luht

30.04

 

Magnar Mõttus

Ervin Peik

43.50

 

Chris Marcus Krahv

     

Risanna Mooses

Valikrada

   

Märt Saega

Liivi Tafenau

   

Marion Vister

Aive Vonk

   

Joonas Mölder

Triinu Jänes

   

Ulvi Oja

 
     

Reni-Ando Mooses

Ratas, kepikõnd

       

Elin Tamm

   

Kokku osales 29 inimest

Rein Randver

       

                        Chris Marcus Krahv

P  7-8A

     

Robin Luht

24.40

   

Anton Vonk

27.56

   

Magnar Mõttus

47.00

   
       

P  9-10A

     

Chris Marcus Krahv

16.26

   

Marion Vister

25.51

   

Laur Rogert Sulg

26.36

   

Märt Saega

46.14

   
       

T  9-10A

     

Angela Mõttus

38.46

   

Risanna Mooses

52.11

   
       

P 11-12

     

Marius Vister

19.24

   

Reni-Ando Mooses

27.18

   
       

P  13-14

     

Askar Neumann

28.10

   

Joonas Mölder

28.55

   

Marchus-Joonas Koppel

29.51

   

Erik Luik

32.31

   
       

P15+

     

Karel Kuus

26.13

   
       

N 21+

     

Helena Peik

28.43

   

Aili Popp

29.05

   

Tiina Neumann

30.54

   
     

Loosiauhinnad võitsid:

M 21+

   

Tiina Neumann

Toivo Luht

23.05

 

Anton Vonk

Ervin Peik

28.43

 

Erik Luik

     

Aili Popp

Valikrada

   

Reni-Ando Mooses

Liivi Tafenau

   

Robin Luht

Aive Vonk

   

Toivo Luht

     

Joonas Mölder

Ratas, kepikõnd

   

Marion Vister

Tiina Korge

   

Marchus-Joonas Koppel

Eha Kingissepp

   

Liivi Tafenau

     

Tiina Korge

Kokku osales 25 inimest

   

P  7-8A

 

Anton Vonk

  9.33

Magnar Mõttus

13.54

Robin Luht

15.41

Karl Veemees

15.41

Markus Kaarli Kaasik

24.00

   

P  9-10A

 

Chris Marcus Krahv

14.26

Marion Vister

26.18

Märt Saega

28.39

Aleksejs Kazins

29.14

Laur Rogert Sulg

31.00

   

T  9-10A

 

Angela Mõttus

21.40

Risanna Mooses

23.26

Helina Saega

23.52

   

P 11-12

 

Marius Vister

39.27

Reni-Ando Mooses

43.12

Kristo Pajumäe

1:16.44

   

P  13-14

 

Askar Neumann

37.32

Joonas Mölder

37.50

Marchus-Joonas Koppel

40.42

Erik Luik

44.47

   

P15+

 

Karel Kuus

40.03

 

Liivi Tafenau

     

Tiina Neumann

N 21+

   

Marius Vister

Aili Popp

36.29

 

Helina Saega

Tiina Neumann

52.24

   
       

M 21+

     

Toivo Luht

38.42

   

Ervin Peik

1:17.55

   
       

Valikrada

   

Ratas, kepikõnd

Liivi Tafenau

   

Helina Saega

Germo Pajumäe

   

Märt Saega

Aive Vonk

   

Aleksejs Kazins

Kaari Kaasik

   

Risanna Mooses

       

Kokku osales 29 inimest

     

Loosiauhinnad said:

Kristo Pajumäe-peaauhind

Germo Pajumäe

Toivo Luht

Märt Saega

Robin Luht

Marion Vister

Orienteerumine (korralikus paduvihmas)  
P  7-8A  
Anton Vonk 17.14
Robin Luht 21.30
Magnar Mõttus 23.48
Märt Saega 38.44
   
P  9-10A  
Chris Marcus Krahv 20.12.
Laur Rogert Sulg 1:03.10
Marion Vister valik
   
T  9-10A  
Angela Mõttus 35.41
Helina Saega 37.49
Risanna Mooses 39.45
   
P 11-12  
Marius Vister valik
   
T 13-14  
Kristina Sidorova valik
   
P  13-14  
Marchus-Joonas Koppel 53.30
Erik Luik 59.26
Askar Neumann valik
Joonas Mölder valik
   
N 21+  
Tiina Neumann 58.00
Aili Popp 1:00.48
   
M 21+  
Toivo Luht 49.02
   
 
Liivi Tafenau valik
   
Jooks-kõnd-ratas  
Johanna Ardel  
Veiko Ardel  
Aive Vonk  
Elin Tamm  
   
Kokku osales 24 inimest  
Loosiauhinnad said:
Erik Luik- peaauhind
Märt Saega
Helina Saega
Chris Marcus Krahv
Magnar Mõttus
Marchus-Joonas Koppel
Kristina Sidorova
Askar Neumann

orienteerumineTeisipäeval, 08. septembril Laatres. Start avatud  12.00 – 18.30  

Võistlusklassid:

  • P/T =6a (2009 ja varem);
  • P/T=7-8a (2007-2008);
  • P/T=9-10a (2005-2006);
  • P/T=11-12 (2003-2004);
  • P/T=13-14a (2001-2002);
  • P/T 15 – 20a;
  • M/N 21 ja M/N50

(kokku 14 võistlusklassi).

Igale võistlusklassile erinev rada. Autasustatakse kolme parimat vastavas vanuseklassis medalitega ja igale osavõtjale meene. Õpilaste autasustamine toimub koolis trimestri lõpu kogunemisel (nov).Teistele saadetakse auhinnad koju! NB! Võistluse tulemused lähevad arvesse ka Tõlliste valla orienteerumis-teisipäevakutel.

Võistluse rajameister  Voldemar Tasa (Lutsu Turismitalu)

Info ja korraldus: A. Nõmmik 5297963 ja P.Illak 5244337

Buss õpilastele: Tsirguliina 11.55 (I – IV kl) ja 12.55 (alates V kl +).  

Tagasi vastavalt vajadusele! (Buss seisab stardi juures)

Spordiüritusi toetavad Tõlliste vallavalitsus ja Eesti Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupp