Sport

2013 a meistrivõistlused võrkpallis Tõlliste vallas.

Tsirguliina Keskkooli võimlas toimusid laupäeval, 25. Jaanuaril  Tõlliste valla meistrivõistlused võrkpallis. Seekord osales kolm võistkonda: noortevõistkond koosseisus Sigmar Tohus, Ristjan Bettler, Ats Boisen, Kaarel Juus ja Juhan Püvi; 
võistkond ,,Sinised Lepatriinud“ koosseisus Sander Rannakivi, Oliver Orgel, Madis Sitik, Mihkel Perlov, Krista Saega ja Priit Juus;
Sooru võistkond koosseisus Günter Rannakivi, Argo Nõmmik, Dmitri Särkki, Oliver Koroljov, Ever Patlep ja Marko Nõmmik.
,, Mängiti ,,head“ võrkpalli, eriti viimases mängus, kus vastamisi olid pea võrdsed võistkonnad: Sooru võistkond ja ,,Sinised Lepatriinud“, tulemusega 2:1 Sooru kasuks“ tõdes peakohtunik Toomas Arbeiter.   Võitjale võistkonnale kuulusid kuldmedalid ja Maraton Spordi kinkekaardid. Hõbemedalid kuulusid võistkonnale ,,Sinised Lepatriinud“ ja pronksmedalid anti üle võistkonnale ,,Noored“ Pärast võistlust järgnesid  veel ühistreeningud ettevalmistamaks maakonna meistrivõistlusteks   
 Täname osalejaid ja kohtumiseni Iigaste võrkpallivõistlustel.

Arne Nõmmik

 

Sooru 2013a 4 suusavõistlusseeria

1. Võistluse tulemused

Soorus, laupäeval, 25. Jaamuaril 2013 aastal. (ilm: päikesepaisteline, kagu tuul 3 - 8m/s, -6’)

P  7 – 9a  (400m)     

  1. Chris-Marcus Krahv       02,16 min
  2. Ernst Põder                     02,32 min

P 10 – 12a (1 km)

  1. Ergo Niitov                      07,46 min

M 19 – 29a (7,5 km)

  1. Tanel Sõõrumaa             26,48 min
  2. Taniel Sõõrumaa           27,02 min
  3. Marko Nõmmik              27,33 min
  4. Argo Nõmmik                 30,43 min

M 30 – 39 a (7,5 km)

  1. Aimo Raudsepp             32,36 min
  2. Janek Parmask              38,25 min

N 16 – 18a (2,5 km)

  1. Johanna Ardel                11,03 min

N 30 – 39 a (5km)

  1. Lenna Hingla                   26,14 min

N 40 – 49 a (2,5 km)

  1. Kaja  Tättar                      10,13 min
  2. Piia Ardel                          11,03 min   
  3. Diana Genrihov             11,21 min

 Võistluse korraldaja, kohtunik, sekretär Arne Nõmmik ( Tsirguliina rahvamaja juhataja)

 Soorus, 26. Jaanuaril 2013 a.                                                

 

400m:   T/P kuni 6a  ja T/P 7 -9a,  1km: T/P 10 –12a ja T/P 13 -15a

2,5km:     T 16 -18a, N 40 -49, NV 50-59a, N/MV60a ja enam

5km:     P 16 -18a, N 19-29a, N 30-39a, MV40 -49a ja MV50-59a

7,5km:     M 19 – 29 ja M 30-39a.   


Võistlusradade läbimine:  5km (2x2,5); 7,5km (3x2,5)

*Sooru suusavõistluste seeria koosneb 4st (kl) võistlusest. Arvesse lähevad 3 parema võistluse tulemused. Autasustatakse 3 parimat medaliga, lisaks võitjale väike meene ja loosime osavõtjate vahel lisaauhindu, mis toimub viimase 4.võistluse järel Sooru rahvamajas.

Sooru suusarajad 1km ja 2,5 km ootavad suusaspordi harrastajaid !!!

Info võistluste ja raja kohta: Arne Nõmmik  5297963

Toetavad: Eesti Kultuurkapital ja Tõlliste vallavalitsus (medalid, auhinnad)                 Arne Nõmmik (suusaraja korrashoid)

Tõlliste Valla orienteerumisvõistlused

05.10.2012

Korraldaja : Tõlliste vald; Tsirguliina KK; Lutsu talu

Rajameister : Voldemar Tasa

[R1] [R2] [R3] [R4] [VALIK]

R1 Rada (1): 12 KP 3.44 km ^ (X-XIIkl.noormehed; M40; M21)

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 7791 Margus Muttik M21 00:24:25

2. 12251 Priit Tambet M40 00:27:52 +03:27

3. 137 Rasmus Koroljov XIKLASS 00:28:48 +04:23

4. 152 Vallo Virnas XIIKLASS 00:29:04 +04:39

5. 142 Kaur Väikene XIKLASS 00:32:01 +07:36

6. 120 Aivo Akkus XKLASS: 00:32:29 +08:04

7. 127 Juhan Püvi XKLASS 00:32:33 +08:08

8. 143 Kristjan Värs XIKLASS 00:39:01 +14:36

9. 145 Kaarel Ersto XIIKLASS 01:04:18 +39:53

10. 148 Sander Rannakivi XIIKLASS 01:04:54 +40:29

11. 151 Taniel Sõõrumaa XIIKLASS 01:05:23 +40:58

R2 Rada (2): 9 KP 2.82 km ^ (VII-IXkl.noormehed; X-XIIkl. Neiud; N35)

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 107 Ats Püvi VIIIKLASS 00:23:16

2. 112 Germo Tabo VIIIKLASS 00:25:03 +01:47

3. 114 Lauri Lannajärv IX KLASS 00:29:03 +05:47

4. 119 Kristjan Vainonen IXKLASS 00:29:05 +05:49

5. 99 Neeno–Agur Kutsar VIIIKLASS 00:35:31 +12:15

6. 102 Oliver Ozolin VIIIKLASS 00:35:40 +12:24

7. 85 Silver Koemets VIIKLASS 00:38:05 +14:49

8. 149 Meryt Salme XIIKLASS 00:38:42 +15:26

9. 146 Kaari Kaasik XIIKLASS 00:38:46 +15:30

10. 129 Santa Raudsepp XKLASS: 00:39:51 +16:35

11. 130 Kertily Virk XKLASS 00:39:54 +16:38

12. 147 Kristi Kõiv XIIKLASS: 00:39:55 +16:39

13. 139 Anabell Tamm XIKLASS 00:43:02 +19:46

14. 135 Marjo Ilves XIKLASS: 00:43:15 +19:59

15. 83 Sander Haas VIIKLASS 00:45:21 +22:05

16. 133 Merily Boisen XIKLASS 01:13:55 +50:39

16. 133 Merily Boisen XIKLASS 01:13:55 +50:39

18. 140 Kairi Vainonen XIKLASS 01:14:03 +50:47

18. 134 Aivi Bõstrova XIKLASS 01:14:03 +50:47

20. 141 Kersti Vainonen XIKLASS: 01:14:06 +50:50

R3 Rada (3): 6 KP 2.36 km ^ (VII-IXkl. neiud; Iv-VIkl. noormehed; N35)

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 111 Liina Suur VIII KLAS 00:17:49

2. 90 Carmen Saega VIIKLASS 00:19:32 +01:43

3. 89 Vaike-Liine Rehkalt VIIKLASS 00:19:40 +01:51

4. 957 Pille Illak N45 00:19:58 +02:09

5. 113 Anne Juust VIIIKL.õpe 00:22:19 +04:30

6. 67 Kristen Kanep VIKLASS: 00:22:53 +05:04

7. 69 Kert Kikkas VIKLASS 00:24:01 +06:12

8. 82 Sander Elvet VII KLASS 00:25:52 +08:03

9. 116 Gerle Rätsep IXKLASS 00:26:05 +08:16

10. 109 Relika Ritson VIII KLAS 00:26:10 +08:21

11. 115 Karmen Pruks IXKLASS 00:26:12 +08:23

12. 104 Kristel Pruks VIIIKLASS 00:26:19 +08:30

13. 87 Kelly Niilus VIIKLASS 00:27:14 +09:25

14. 92 Keili Ust VIIKLASS 00:30:14 +12:25

15. 81 Birgit Bõstrova VIIKLASS 00:30:23 +12:34

16. 80 Greete Areng VIIKLASS 00:30:57 +13:08

17. 50 Kevin-Koit Käsper V KLASS 00:31:49 +14:00

18. 49 Kalle Kirillov VKLASS 00:31:50 +14:01

19. 55 Mairo Parv VKLASS 00:31:53 +14:04

20. 71 Märten Punt VIKLASS 00:32:57 +15:08

21. 66 Robin Altosaar VIKLASS 00:33:58 +16:09

22. 117 Karoliine Saega IXKLASS: 00:36:46 +18:57

23. 108 Keitlyn Reinhold VIIIKLASS 00:41:53 +24:04

24. 95 Annaliisa Bettler VIIIKLASS 00:42:01 +24:12

25. 100 Veiko Leegiste VIIIKLASS 00:42:03 +24:14

26. 105 Andra Punt VIIIKLASS 00:42:07 +24:18

27. 52 Michael Martinson VKLASS 00:43:35 +25:46

28. 101 Tarmo Leib VIIIKLASS 00:44:20 +26:31

28. 88 Alina Ploskina VIIKLASS 00:44:20 +26:31

30. 60 Andree Saaron VKLASS 00:53:36 +35:47

R4 Rada (4): 7 KP 0.90 km ^ (I-IIIkl. noormehed ja neiud; IV-VIkl. neiud )

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 75 Pauliine Saega VIKLASS 00:07:16

2. 39 Lauriin Possul IVKLASS 00:08:07 +00:51

3. 35 Eros Karm IVKLASS 00:09:43 +02:27

4. 38 Karl-Martin Kutsar IVKLASS: 00:10:07 +02:51

5. 37 Karl Korp IVKLASS 00:10:26 +03:10

6. 70 Kirsti-Helena Kutsar VIKLASS: 00:11:23 +04:07

7. 16 Kristo Pajumäe IIKLASS 00:11:46 +04:30

8. 33 Rahel Bettler IVKLASS 00:11:52 +04:36

9. 40 Krista Zõhtsõk IVKLASS 00:11:55 +04:39

10. 72 Eelika Ritson VIKLASS 00:12:10 +04:54

11. 73 Triin Rosenberg VIKLASS: 00:12:11 +04:55

12. 41 Tiina Arbeiter IVKL.õpeta 00:12:16 +05:00

13. 77 Andra Teder VIKLASS 00:12:19 +05:03

14. 11 Rene Allik x11 00:12:51 +05:35

15. 13 Markkus Elvet IIKLASS 00:13:08 +05:52

16. 8 Helina Saega IKLASS 00:13:17 +06:01

17. 9 Netty Tohus IKLASS 00:13:24 +06:08

18. 5 Kateriina Pavlovits IKLASS 00:13:35 +06:19

19. 19 CaroLiis Saaremäe IIKLASS 00:13:58 +06:42

20. 26 PriiduJoosep Kutsar IIIKLASS 00:14:49 +07:33

21. 1 Martin Kovalov IKLASS 00:15:27 +08:11

22. 68 Kaisa Kerge VIKLASS 00:15:48 +08:32

23. 12 Kerttu-Liis Bettler IIKLASS 00:15:54 +08:38

24. 22 Marje Utsal IIKL.õpeta 00:16:04 +08:48

25. 28 Reni-Ando Mooses IIIKLASS 00:16:30 +09:14

26. 10 Riina Järlik IKL.õpetaj 00:16:35 +09:19

27. 65 Liis-Marleen Akkus VIKLASS 00:16:41 +09:25

28. 78 Kaisa Tiirmaa VIKLASS 00:16:43 +09:27

29. 74 HeliLiis Saaremäe VIKLASS 00:16:55 +09:39

30. 31 Kermo Solovjov IIIKLASS 00:17:01 +09:45

31. 24 Kairit Kesa IIIKLASS 00:17:27 +10:11

32. 32 Heda Hansson IIIKL.õpet 00:17:51 +10:35

33. 56 Marleen Parv VKLASS: 00:23:00 +15:44

34. 63 Marika Troon VKL.õpetaj 00:23:01 +15:45

35. 43 Janne Hani VKLASS 00:23:14 +15:58

36. 46 Andrea Kalames VKLASS 00:28:52 +21:36

37. 58 Jaanika Püvi V KLASS 00:28:57 +21:41

VALIK ^ ( vales järjekorras KP-d läbinud; KP-d vahelejätnud)

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 91 Timmo Tohus VIIKLASS: 00:22:56 8p

2. 36 Kermo Kesa IVKLASS 00:06:39 7p

3. 62 Kristina Vainonen VKLASS 00:10:22 7p

4. 51 Reelika Lugu VKLASS 00:12:04 7p

5. 30 Pärt Saega IIIKLASS 00:12:11 7p

6. 23 Karl Kahro IIIKLASS 00:12:23 7p

7. 14 KristjanJaan Korge IIKLASS 00:14:48 7p

8. 4 Risanna Mooses IKLASS 00:14:52 7p

9. 57 Karina Pavlovitš VKLASS 00:16:30 7p

10. 53 Stella Möldre VKLASS: 00:16:34 7p

11. 48 Airin Kiidmaa VKLASS 00:16:36 7p

12. 47 Ruthanne Kern VKLASS: 00:16:38 7p

13. 76 Triin Talvik VIKLASS 00:08:05 6p

14. 20 Henrik Saega IIKLASS 00:14:52 6p

15. 25 Kerli Korp IIIKLASS 00:16:28 6p

16. 111 Liina Suur VIII 00:17:49 6p

17. 54 Ergo Niitov V KLASS 00:30:06 6p

17. 54 Ergo Niitov VKLASS 00:30:06 6p

19. 42 Steven Elvet VKLASS 00:30:27 6p

20. 126 Hanna-Liisa Pärnik-Pernik XKLASS: 00:39:00 6p

21. 125 Hanna-Liina Pärnik-Pernik XKLASS 00:39:04 6p

22. 124 Kristiine Karu XKLASS 00:39:12 6p

23. 123 Ester Kaasik XKLASS: 00:39:22 6p

24. 138 Mari-Liis Saaremäe XIKLASS: 00:50:19 4p

25. 29 Renek Pajumäe IIIKLASS 00:13:40

26. 18 Elina Ritson IIKLASS 00:15:57

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SIME:4.37 [2012.814] @ 8.10.2012 22:50:37 Lutsu Talu

PETANQUE 2012 tulemused

Septembrikuu kolmel pühapäeval toimusid Laatre spordiplatsil Tõlliste valla lahtised meistrivõistlused PETANQUE 2012. Sellel aastal oli osavõtt võistlustest veidi tagasihoidlikum kui eelmisel aastal. Individuaalvõistlusest võttis osa 15 võistlejat. Esikolmik oli: I koht – Martti Männiste, II koht – Tõnu Sõrmus, III koht – Janek Kangur. Duode võistlusel osales 8 võistluspaari. Esikoha saavutas võistkond Puuk (Kaur Kangur ja Kevin Kangur), teiseks jäi võistkond Õhtu (Siiri Baranova ja Tiit Kattai), kolmas koht võistkond Mumbrud (Taavi Vähi ja Egon Ilisson). Triode võistlusest võttis osa 8 segatriot (võistkonnas vähemalt üks naisterahvas). Esikoha saavutas võistkond Setumulk (Anne Jaakson, Tarvet Päkk ja Janek Kangur), teiseks jäi võistkond Juku (Elli Piller, Rasmus Hütt ja Johannes Leppik), kolmas koht võistkond Äike (Tiiu Nukki, Vadim Kozlov ja Uudo Blaasen).

Võistlust toetasid Eesti Kultuurkapital ja  Tõlliste vald, korraldas MTÜ Spordiklubi RAUDSÕRMUS.

Mati Raud