Sport

IIGASTE METSAJOOKS, Valgamaa 2013.a. jooksusarja 5.etapp

28.juulil 2013.a. IIGASTE KÜLA, Tõlliste vald

Tüdrukud kuni 6a.(2007.a. ja hiljem sündinud) 60m jooks

I              Grete Liis            Paidra                  6a.          Põlva    13,41

II             Angela                 Paidre                  6a.          Valga    14,91

III-4.      Carolaina            Roomets             4a.          Võru      15,03

III-4.      Meribell              Mekk                    6a.          Puka      15,03

5.            Miia-Loretta      Koop                     4a.          Valga    16,20

6.            Carol                     Koor                      5a.          Võru      16,88

7.            Railis                    Merenäkk           4a.          Tartu     17,50

8.            Miina Johanna  Karolin                 3a.          Võru      35,35

9.            Lota Karita          Arro                      3a.          Tartu     42,72

Poisid kuni 6a.(2007.a. ja hiljem sündinud) 60m jooks

I              Kert                       Kiivit                     6a.          Otepää 14,4

II             Matias                  Poska                   5a.          Tõrva    14,7

III            Henri                    Juus                      5a.          Tõlliste                15,3

4.            Kristjan                               Paidre                  4a.          Valga    18,0

5.            Kaspar                  Tühis                    4a.          Põlva    18,1

6.            Jarmo                   Kõvask                 3a.          Tõlliste                18,3

7.            Rainer                  Juus                      3a.          Tõlliste                21,3

8.            Krismar                               Koor                      4a.          Võru      22,7

9.            Siim                      Lahesoo              3a.          Valga    24,7

10.          Joosep                 Possul                  2a.          Puka      27,3

11.          Roland Matias  Luiker                   2,5a.      Iigaste  29,0

12.          Ron-Sebastian  Arro                      2a.          Tartu     47,5

Ralf                       Reinsalu              4a.          Tallinn 

Tüdrukud 7.-8a.(2005.-2006.a.s.)  60m jooks

I              Aale                      Kuks                                     Karula   12,1

II             Helina                  Saega                                   Tõlliste                12,2

III            Käroli                   Kõvask                 7a.          Tõlliste                12,3

4.            Carola                  Eerik                                     Valga    12,4

5.            Laura-lisett        Paidre                  7a.          Põlva    12,9

6.            Risanna                               Mooses                               8a.          Tõlliste                13,2

7.            Carena                 Roomets             8a.          Võru      13,2

Poisid 7.-8a. (2005. – 2006.a.s.)  60m jooks

I              Reio                      Metsla                 8a.          Võru      10,2

II             Renno                  Merenäkk           7a.          Tartu     11,3

III            Aivar                     Juus                      8a.          Tõlliste                11,4

4.            Kristjan                               Auninš                 8a.          Valka    12,2

5.            Jan Robert          Arro                      8a.          Tartu     12,4

6.            Jürgen                  Leis                       8a.          Võru      12,6

7.            Kaspar                  Kimask                 8a.          Võru      13,4

8.            Henri                    Loek                      7a.          Põlva    15,9

9.            Risto                     Tiri                         7a.          valga     16,9


 

 

Tüdrukud 9.-10.a.  (2003.-2004.a.s.)       1km jooks

I              Karmen                               Matsalu               10a.       Otepää 4.42

II             Elina                     Ritson                  9a.          Tõlliste                4.49

III            Kairit                    Kesa                      10a.       Laatre   4.50

4.            Käroli                   Kõvask                 7a.          Tõlliste                5.03

5.            Karena                 Roomets             9a.          Võru      5.05

6.            Kersten                               Misko                   10a.       Võru      5.29

7.            Laura                    Püvi                      10a.       Valga    6.38

               

Poisid 9.-10a.  (2003.- 2004.a.s.)               1km jooks

I              Kevin                    Tühis                    9a.          Põlva    4.08

II             Reinis                   Feldmanis          8a.          Valka    4.09

III            Andreas              Kiivit                     10a.       Otepää 4.12

4.            Denis                    Stahovskis          8a.          Valka    4.17

5.            Reio                      Metsla                 9a.          Võru      4.38

6.            Jürgen                  Leis                       9a.          Võru      4.42

7.            Kaspar                  Mill                       9a.          Võru      4.56

8.            Oliver                   Kimask                 9a.          Võru      5.36

9.            Kaspar                  Kimask                 9a.          Võru      5.52

10.          Kristo                   Pajumäe             9a.          Tõlliste  6.03

11.          Siim                      Sander                 9a.          Võru      6.29

Tüdrukud 11.-12.a. (2001.-2002.a. s.) 1km jooks

I              Enija                     Stahovska           11a.       Valka    4.35

II             Marianne            Juus                      11a.       Tõlliste                4.44

III            Triinu                   Hausenberg       10a.       Võru      4.58

4.            Kadri                     Kängsepp           11a.       Valga    5.47

5.            Lauriin                 Possul                  11a.       Tõlliste                6.10

Tüdrukud 13. – 14a. (1999.-2000.a.s.)  1km jooks

I              Ilona                     Milberga             13a.       Valka    4.05

Poisid 13.-14.a. (1999. – 2000.a.s.)  1km jooks

I              Joosep                 Perv                                      Võru      4.06

II             Taivo                    Kõvask                                 Tõlliste                4.53

Tüdrukud 15.-18a.(1995.-1998.a.s.)        3,7km jooks

I              Ilona                     Milberga             13a.       Valka    17.24

II             Eelika                   Ritson                  13a.       Tõlliste                19.10

III            Kerstin                 Misko                   9a.          Võru      27.28

4.            Pauline                               Saega                   13a.       Tõlliste                30.38

Poisid 15.-18a.(1995.-1998.a.)   3,7km jooks

I              Taavi                     Perv                      15a.       Võru      15.40

II             Mauri                   Kozlovski            16a.       Mägiste 17.31

IIII          Sander                 Elvet                     14a.       Tõlliste                17.46

4.            Sten Jürgen       Leis                       8a.          Võru      17.51

5.            Joosep                 Perv                      11a.       Võru      18.21

6.            Germo                 Kesa                                     Tõlliste  18.48

7.            Keron                   Luht                      12a.       Valga    19.25

8.            Markos                Palojärv               15a.       Võru      20.05

9.            Taivo                    Kõvask                                 Tõlliste                23.42

Naised 19.-34a.(1979.-1994.a.s.)              3,7km

I              Margarete          Merinäkk            31a.       Tartu     16.21

II             Egita                     Stahovska           30a.       Valka    17.59

Mehed 19. – 39a.(1974.-1995.a.)              7,4km

I              Mart                      Andresson         28a.       Tartu     26.35

II             Margus                Koor                      34a.       Võru      28.34

III            Taavi                     Davnari                               31a.       Tartu     32.38

4.            Raul                      Liebenau            23a.       Tartu     33.40

                Ivars                      Stahovskis          32a.       valka     DNF

                Siim                      Frantz                   19a.       Kuigatsi               DNF

Naised                 35.-44a.(1969.-1978a.s.)               3,7km

I              Margit                  Lõhmus                               35a.       Valga    18.49

II             marju                   Toom                    39a.       Tõrva    20.10

Mehed  40.-49a.(1964.-1973.a.s.)            7,4km jooks

I              Aigars                   Feldmanis          47a.       Valka    32.58

Naised 45.- 54a.(1959.-1968a.s.)              3,7km jooks

I              Iveta                     Karole                  47a.       valka     19.52

II             Antra                    Milberga             48a.       Valka    20.55

III            Pille                      Illak                       51a.       Tõlliste                29.26

Mehed 50. – 59a.(1954.-1963.a.s.)          3,7km jooks

I              Aivar                     Lillipuu                                58a.       Tõrva    16.47

II             Talis                      Auninš                 57a.       Valka    19.06

Naised 55a +  (1958.a. ja varem s.)          3,7km jooks

I              Aija                       Lace                      61a.       Valka    19.22

II             Anta                      Mincane              59a.       valka     24.36

III            Beloona              Elvet                     72a.       Sangaste 32.12

Mehed 60+ (1953.a. ja varem s.)              3,7km jooks

I              Andris                  Dainis                   64a.       Valka    16.22

II             Heino                   Laiapea                               61a.       Põdrala                22.48

 

Rajameister:     Kuuno  Rätsepp 

Korraldaja:         Arne Nõmmik

13. aprillil kell 13.00 korraldab Treenitus MTÜ Tartu Sanatooriumi parkmetsas juba teistkordne Tartu Parkmetsa jooksu, mis kutsub osalejaid läbima 7 km jooksudistantsi. Kavas on ka Mr. Pritt lastejooksud (500m) ja Parkmetsa tervisekõnd (7km).
Koos lastejooksude ja tervisekõnniga ootame osalejaid starti ligi 700. Nimekamatest sportlastest on oma osalemist kinnitanud vanameistrist igiliikur Vjatseslav Koshelev. Osalemist kaalub ka nädal enne Parkmetsa jooksu maratonidebüüti tegev endine keskmaajooksja Roman Fosti.
Parkmetsa jooksu näol on tegemist ka Tartu Jooksusarja avaetapiga. Sari jätkub Suvejooksuga 20. augustil ja lõpeb Novembrijooksuga 23. novembril.

Jooksusarja suursponsorid on Puma, Salomon, Skechers, Polar, A le Coq ja Värska. 

Ootame kõiki osalema!
Täpsemat infot ja registreerimine www.treenitus.eu

Jaanus Mäe
peakorraldaja
55521999

LAATRE LUMI 2013 tulemused 02.03.2013
KLASS: NOORED
NR VÕISTLEJA NIMI I SÕIDU AEG II SÕIDU AEG III SÕIDU AEG AEG KOKKU KOHT
7 Kristo Kütt 04:13,9 04:20,0   08:33,9 I
14 Germo Mets katk. 05:07,6   katk. II
KLASS: NAISED 2WD
12 Cätlin Salmus 04:37,2 04:34,7   09:11,9 I
KLASS: MEHED 2WD
9 Mart Mets 04:10,8 04:15,2   08:26,0 I
15 Ardo Hain 04:15,8 04:19,4   08:35,2 II
8 Vaido Mets 04:03,2 04:41,7   08:44,9 III
19 Raiko Pruuli 04:30,5 04:32,4   09:02,9 4
16 Meelis Mürk 04:39,8 04:38,8   09:18,6 5
1 Toivo Luht 04:44,0 04:35,2   09:19,2 6
11 Margus Maasik 04:45,8 04:48,6   09:34,4 7
6 Tauno Juhanson 03:58,1 07:49,7   11:47,8 8
KLASS: 4WD
5 Indrek Paluteder 03:52,4 03:58,5   07:50,9 I
4 Tõnu Sirol 03:54,9 04:02,1   07:57,0 II
22 Aigar Järve 04:02,3 04:00,2   08:02,5 III
17 Albert Veesaar 04:05,7 04:03,1   08:08,8 4
13 Kalle Mets 04:02,6 04:08,9   08:11,5 5
21 Janno Tomingas 04:12,1 04:14,3   08:26,4 6
10 Margus Maasik 04:08,4 04:20,6   08:29,0 7
24 Aivar Pikk 04:23,8 04:14,3   08:38,1 8
18 Kristjan Raud 04:42,0 04:37,7   09:19,7 9
23 Tarvo Järv katk. 04:17,6   katk. 10
3 Raoul Raud katk. 04:39,0   katk. 11
2 Raiko Raud katk. 05.02,8   katk. 12
20 Marko Mürk katk. katk.   katk. 13
Peakohtunik: Mati Raud MTÜ Spordiklubi RAUDSÕRMUS

LUMERAJASÕIDU VÕISTLUSED “NAISTEKAS 2013”

VÕISTLUSTE JUHEND

_____________________________________________________________________

  

  1. 1.    VÕISTLUSTE KOHT, AJAKAVA JA KORRALDAJA

 1.1 Võistlus toimub 9. märtsil 2013 a. Valgamaal Tõlliste vallas Rampe külas ( viidad Laatre – Lüllemäe teel  1500 m Laatre ristist Lüllemäe poole ).

1.2 Võistluste ajakava

10.00-11.00 - võistlejate registreerimine
10.00-10.50 - rajaga tutvumine, standardrehvide kontroll

10.50-11.00 -  võistlejate koosolek
          11.00 - Võistluste algus

1.3 Võistluste lõpp ja autasustamine orienteeruvalt 14.00
1.4 Võistluste korraldaja MTÜ Spordiklubi RaudsÕrmus koostöös Tõlliste Vallavalitsusega.

2. VÕISTLUSKLASSID. TINGIMUSED

2.1 Võistlused on lahtised ja toimuvad järgmises klassis: 2WD NAISED
2.2 Turvavööd peavad autosviibijatel olema kinnitatud.                                                    
2.3 Kontroll rehvide üle toimub kogu võistluse vältel nii kohtunike kui ka kaasvõistlejate poolt. Võistelda võib ainult LS lubatud rehvidega:               

Rehvis, mille läbimõõt – kuni 13’’ 90 naastu

-          kuni  14-15’’ 110’’

-          üle 15 ’’ 130 naastu

-          ülejäänud rehvidel 150 naastu

Naastu kõrgus rehvi pinnast kuni 2 mm, naastu pea läbimõõt kuni 2,5 mm.

Max kaal 1,4 g.

3.VÕISTLUSTE KORD

3.1 Võisteldakse EAL VM eeskujul
3.2 Ringi pikkus ca 1500 m, raja laius 6 m. Raja servad võivad olla tähistatud. Sisekurvides võivad olla autokummid  ja heinapallid lõikamiste vältimiseks.
3.3 I voor igaüks oma autoga ja II voor samuti igaüks oma autoga.                                                  3.4 Start ja finis on nn. stardi- ja finisikoridoris. Start antakse lipuga. Start paigalt töötava mootoriga. Finis on lendav.                                                                                     3.5 Valestradi eest trahv 10 sek
3.6 Rajamärgistuse riivamise eest trahv 10 sek, raja olulisel lühendamisel läheb kirja klassi viimane aeg  +10 sek.                                                                                       3.7 Võistlejad on kohustatud täitma ohutusnõudeid ja rajakohtunike märguandeid.
3.8 Starditakse ja sõidetakse 1-2 kaupa (sõltuvalt osavõtjate arvust).
3.9 Sõidetakse 2 vooru. Voorude ajad liidetakse. II voor võib olla vastupidises sõidusuunas.
3.10 Ühes voorus sõidetakse 1-3 ringi ( sõltuvalt osavõtjate arvust ).
3.11 Kohtunikud annavad märguandeid signaallippudega.
3.12 Võistleja peab olema stardikoridori läheduses enne eelmise sõidu lõppemist. Kui auto,millel võistleja osaleb, on samal ajal rajal, siis peab võistleja seisma oma stardijärjekorras koos võistlusnumbriga. Sellisel juhul toimub auto vahetamine vahetult enne stardikoridori.
3.13 Kui startinud võistleja ei lõpeta 1.vooru sõitu, kuid soovib startida järgmises voorus, omistatakse talle konkreetse klassi viimane aeg+ 10 sek
3.14 Proteste saab esitada 15 minutit peale sõitja finiseerimist kirjalikult võistluste peakohtunikule.
3.15 Korraga võib autol nähtav olla ainult 1 stardinumber.
3.16 Võistleja võidakse vastavalt EAL VM eemaldada võistluselt ebasportliku käitumise eest.
3.17 Võistlusnumber peab olema paigaldatud auto parempoolsele  küljeklaasile. Kui teine voor teistpidi sõitmine, siis vasakpoolsel küljeklaasil.
3.18 Alla 16- aastasel võistlejal peab võistlussõidu ajal autos viibima lapsevanem või noore eest vastutaja

4. TULEMUSED

4.1 Summeeritakse mõlemas voorus sõidetud ajad
4.2 Ajavõtt 0,1 sekundilise täpsusega
4.3 Võrdse tulemuse korral saab eelistuse teises voorus parema tulemuse saavutanud võistleja.Kui ajad on võrdsed mõlemas voorus, siis eelistuse saab esimeses voorus varem startinud võistleja.

5. DOKUMENDID JA VARUSTUS

5.1 Mandaadis esitada juhiluba
5.2 Noortel osavõtt ainult vanema vastutusel ja autoomaniku nõusolekul
5.3 Mandaadis peavad kõik võistlejad andma allkirja, et on tutvunud ja nõustuvad juhendiga.

6. OSAVÕTUMAKS

6.1 Stardimaks: NAISTELE JA TÄITSA TASUTA! 

7. AUTASUSTAMINE

7.1 Autasustatakse 3 paremat
7.2 Autasustamine toimub peale võistlust kohapeal
7.3 Kui klassis osaleb 5 või vähem võistlejat, autasustatakse ainult võitjat.
7.4 Võistluse korraldaja ja toetajad võivad välja panna eriauhindu.

8. LISASÄTTED

 8.1 Võistlustest osavõtt on omal vastutusel. Võimalike õnnetusjuhtumite ja nende tagajärgede eest korraldaja vastutust ei kanna.

8.2 Võistlusele registreerimisega kinnitab võistleja, et on tutvunud võistlusjuhendiga.

8.3 Kõik võistlusjuhendis määratlemata küsimused lahendab korraldaja koos kohtunikega kohapeal.

8.4 Korraldaja jätab endale õiguse teha mõjuvatel põhjustel muudatusi võistluse toimumise ajas ja kohas.

 INFO:
Mati Raud  52 91 585 ; 76 66 362 ; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Sooru 2013a 4 suusavõistlusseeria

2. võistluse tulemused

Soorus, laupäeval, 02 . veebruaril 2013 aastal. (ilm: päikesepaisteline, kagu tuul 1-3m/s, -3), jäine rada


P  7 – 9a  (400m)

  1. 1.     Chris-Marcus Krahv       02,08 min
  2. 2.     Ernst Põder                     02,20 min
  3. 3.     Kristjan Jaan Korge       02,52 min
  4. 4.     Reni-Ando Mooses       03,53 min
  5. 5.     Kristo Pajumäe             04,07 min

        

P 10 – 12a (1 km)

  1. 1.     Ergo Niitov                      06,01 min
  2. 2.     Timmo Tohus                 07,12 min

T 10 – 12a (1km)

  1. 1.     Pauliine Saega               07,40 min

M 19 – 29a (7,5 km)

  1. 1.     Tanel Sõõrumaa             25,15 min
  2. 2.     Taniel Sõõrumaa           25,54 min

M 30 – 39 a (7,5 km)

  1. 1.  Aimo Raudsepp             28,28 min
  2. 2.  Janek Parmask               33,49 min

                 MV 50 – 59 a (5km)

1.  Rainis Uibo                   23,10 min        

 

T  7 – 9a (400m)

  1. 1.  Lauriin Possul                02,15 min
  2. 2.  Anette Sinisalu              02,28 min
  3. 3.  Kateriina Pavlovitš       03,15 min
  4. 4.  Helina Saega                  03,42 min
  5. 5.  Netty Tohus                   03,48 min
  6. 6.  Risanna Mooses           06,11 min

N 16 – 18a (2,5 km)

  1. 1.     Johanna Ardel                10,15 min

N 19 -29 a (5km)

  1. 1.   Eliise Suija                       21.19 min

N 30 – 39 a (5km)

  1. 1.     Lenna Hingla                   23,12 min

N 40 – 49 a (2,5 km)

  1. 1.     Kaja  Tättar                     09,08 min

2-   3  Piia Ardel                  10,20 min   

2 -  3 Diana Genrihov        10,20 min

NV 50 – 59 a (2,5 km)

1.  Pille Illak                        12,11 min    

 Järgmine 3 võistlus toimub laupäeval, 09. veebr. algusega kell 14.00 -15.00                        4 võistlus toimub pühapäeval 24.veebr algusega kell 12.00 – 13.00              

  Kokkuvõtted/ autasustamione rahvamajas 14.00

Võistluse korraldaja, kohtunik, sekretär Arne Nõmmmik    ( Tsirguliina rahvamaja juhataja)                  Soorus,  02, veebruaril 2013 a.