Sport

V Tõlliste valla orienteerumis-ja kepikõnnipäevak 23.09.2014 Tsirguliinas. Tulemused

-6a poisid 4KP                                       Markus Kaarli Kaasik                            13.50

7-8a tüdrukud 6KP                                 Anete Allik                                            16.40

7-8a poisid 6KP                                     Stenver Vahi                                          6.49

                                                               Anton Vonk                                           10.24

                                                               Robin Luht                                             13.49

                                                               Laur-Rogert Sulg                                   15.44

                                                               Magnar Mõttus                                      13.58

                                                               Märt Saega                                             17.36

9-10a tüdrukud 10KP                            Angela Mõttus                                       27.48

                                                               Helina Saega                                          30.29

9-10a poisid 10KP                                 Marius Vister                                         20.18

                                                               Kristjan-Jaan Korge                               21.16

                                                               Marion Vister                                        22.18

                                                               Andre Asi                                              27.29

                                                               Chris Marcus Krahv                              29.54

                                                               Kristo Pajumäe                                       33.54

11-12a poisid 11KP                               Steve Vahi                                             16.11

                                                               Steven Kalames                                      16.34

13-14a poisid 12KP                               Marchus-Joonas Koppel                        37.20

15-18a neiud 15KP                                Mare Vahtre                                           39.15

15-18a noormehed 15KP                       Timmo Tohus                                        28.53

19 ja vanemad naised 15KP                   Piret Tiit                                                 29.10

                                                               Aili Popp                                                31.15

19ja vanemad mehed 15KP                    Toivo Luht                                             25.32

Vabarada                                                Andrus Asi

                                                               Aive Vonk

                                                               Kaari Kaasik

                                                               Piret Vahi

                                                               Maris Mäeotsa

Kepikõndijad                                          Eha Kingissepp

                                                               Tiina Korge

Loosiõnn naeratas järgmistele osavõtjatele: Chris Marcus Krahv, Piret Vahi, Aive Vonk, Eha Kingissepp, Laur-Rogert Sulg, Anete Allik, Steve Vahi, Timmo Tohus, Märt Saega, Angela Mõttus, Toivo Luht, Andre Asi, Marchus-Joonas Koppel, Kaari Kaasik, Helina Saega.

Päevakute pidulik lõpetamine toimub 30.09 kell 18.00 Tsirguliina raamatukogus.

Eelnevalt stardivõimalus samal päeval kooli juures toimuval Tõlliste valla ja Tsirguliina Keskkooli MV orienteerumises.

 

 

               
   

2014 TÕLLISTE PÄEVAKUTE KOKKUVÕTE

 
               
 

KOHT

 I Laatre

 IISooru

 IIILaatre

IV Sooru

V Tsirgu

OSALEMISKORDI

   

26.aug

2.sept

9.sept

16.sept

20.sept

KOKKU

kuni 6 a poisid

 

           

Renor Lebedev

 

1

0

0

0

0

1

Markus Kaarli Kaasik

 

0

0

0

0

1

1

7-8a tüdrukud

 

           

Gerda Ly Käis

 

1

1

0

0

0

2

Anete Allik

 

0

0

0

0

1

1

7-8a poisid

 

           

Stenver Vahi

1

1

1

0

1

1

4

Laur-Rogert Sulg

2

2

2

2

2

4

5

Anton Vonk

3

0

3

1

3

2

4

Robin Luht

4

0

4

3

4

3

4

Magnar Mõttus

 

0

6

0

0

5

2

Märt Saega

5

0

5

0

5

6

3

               

9-10a tüdrukud

 

           

Helina Saega

1

1

1

0

1

2

4

Angela Mõttus

2

0

2

1

3

1

4

Kerttu-Liis Bettler

 

0

3

2 Valik

4

0

3

Risanna Mooses

 

2

0

3 Valik

2

0

3

Kateriina Pavlovitš

 

0

0

0

5

0

1

               

9-10a poisid

 

           

Chris Marcus Krahv

3

1

4

1

4

5

5

Kristjan-Jaan Korge

2

2

3

2

5

2

5

Marion Vister

5

0

1

0

2

3

3

Marius Vister

1

0

2

3

1

1

4

Andre Asi

6

0

5

4

0

4

3

Kristo Pajumäe

4

0

6

5

3

6

4

               

11-12a poisid

 

           

Steve Vahi

1

1

2

0

1

1

4

Steven Kalames

2

2

3

2

3

2

5

Joonas Mölder

3

0

1

1

2

0

3

               

13-14a poisid

 

           

Marchus- Joonas Koppel

1

1

2

1

2

1

5

Erik Luik

 

0

3

2

0

0

2

Askar Neumann

 

0

1

0

1

0

2

               

15-18 a neiud

             

Mare Vahtre

1

0

1

1

1

1

4

               

15-18a noormehed

 

           

Timmo Tohus

1

1

1

1

0

1

4

Alo Vahtre

 

0

2

0

0

0

1

               

19a ja vanemad naised

 

           

Aili Popp

1

1

1

1

0

2

4

Tiina Neumann

 

0

0

0

1

0

1

Piret Tiit

 

0

0

0

2

1

2

               

19a ja vanemad mehed

 

           

Kunnar Vahi

1

1

1

0

1

0

3

Sulev Kõiv

 

2

0

2

0

0

2

Arne Nõmmik

3

 

2

3

3

0

3

Toivo Luht

2

0

3 Valik

1

2

1

4

               
               

valikrada

             

Karen-Christine Tops

 

1

0

0

0

0

1

Riina Pill

 

1

0

1

0

0

2

Ergo Niitov

 

0

1

0

0

0

1

Märten Punt

 

0

1

0

0

0

1

Aive Vonk

 

0

1

1

1

1

4

Toivo Luht

 

0

1

1

1

1

4

Merle Kalames

 

0

0

1

1

0

2

Ruthanne Kern

 

0

0

0

1

0

1

Liivi Tafenau

     

1

1

0

2

Maris Mäeotsa

 

0

0

0

0

1

1

Piret Vahi

 

0

0

0

0

1

1

Andrus Asi

 

0

0

0

0

1

1

Kaari Kaasik

 

0

0

0

0

1

1

Kepikõndijad

             

Eha Kingissepp

 

1

1

1

1

1

5

Tiina Korge

 

1

1

1

1

1

5

Anu Raud

 

1

0

0

0

0

1

               

Jalgrattaga

             

Madis Gross

 

1

0

1

0

0

2

Johanna Ardel

 

0

1

0

0

0

1

               

Joostes

             

Piia Ardel

 

0

1

0

0

0

1

               

spordipealinn"Valgamaa spordipealinn 2014" raames toimub 27. setembrist kuni 5. oktoobrini Tõlliste valla spordinädal.

Täpsemat ürituste kava vaata kalendrist.

info ja korraldus:
Arne Nõmmik
tel: 5297963
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Iigaste võrkpall 2013

28. juulil toimus Iigastes traditsioonile võrpalliturniir. Seekord osales  4 võistkonda: Karula, Antsla, Tagula ja ,,Võmmid“. Kindla esikoha saavutas Karula võrkpallurid koosseisus: Siim Õunapuu, Margus Teder, Valev Sisov, Ants Kuks, Andres Vaide ja Kristjan Lepist. Teisele kohale jäi  Antsla võistkond ning kolmandaks Tagula võistkond. Tublilt esines ka noortest koosnev võistkond,,Võmmid“, kes jäid seekord neljandale kohale. Kolmele parima võistkonna liikmeile anti üle vastava koha medal ja võistkonnale kinkekaardid.  Seekordsel võistlusel puudusid Tõlliste valla võrkpallurid, kes tavaliselt osalevad ja esindavad Tõlliste valda maakondlikel võistlustel. Pärast võistlusi vesteldi Lauli Leino koduõuel ühise pikniku laua ümber. Külalisvõistlejad olid väga tänulikud just taolise võistluse korraldamist keset suve.

Võistluse korraldus  Arne Nõmmik

IIGASTE METSAJOOKS, Valgamaa 2013.a. jooksusarja 5.etapp

28.juulil 2013.a. IIGASTE KÜLA, Tõlliste vald

Tüdrukud kuni 6a.(2007.a. ja hiljem sündinud) 60m jooks

I              Grete Liis            Paidra                  6a.          Põlva    13,41

II             Angela                 Paidre                  6a.          Valga    14,91

III-4.      Carolaina            Roomets             4a.          Võru      15,03

III-4.      Meribell              Mekk                    6a.          Puka      15,03

5.            Miia-Loretta      Koop                     4a.          Valga    16,20

6.            Carol                     Koor                      5a.          Võru      16,88

7.            Railis                    Merenäkk           4a.          Tartu     17,50

8.            Miina Johanna  Karolin                 3a.          Võru      35,35

9.            Lota Karita          Arro                      3a.          Tartu     42,72

Poisid kuni 6a.(2007.a. ja hiljem sündinud) 60m jooks

I              Kert                       Kiivit                     6a.          Otepää 14,4

II             Matias                  Poska                   5a.          Tõrva    14,7

III            Henri                    Juus                      5a.          Tõlliste                15,3

4.            Kristjan                               Paidre                  4a.          Valga    18,0

5.            Kaspar                  Tühis                    4a.          Põlva    18,1

6.            Jarmo                   Kõvask                 3a.          Tõlliste                18,3

7.            Rainer                  Juus                      3a.          Tõlliste                21,3

8.            Krismar                               Koor                      4a.          Võru      22,7

9.            Siim                      Lahesoo              3a.          Valga    24,7

10.          Joosep                 Possul                  2a.          Puka      27,3

11.          Roland Matias  Luiker                   2,5a.      Iigaste  29,0

12.          Ron-Sebastian  Arro                      2a.          Tartu     47,5

Ralf                       Reinsalu              4a.          Tallinn 

Tüdrukud 7.-8a.(2005.-2006.a.s.)  60m jooks

I              Aale                      Kuks                                     Karula   12,1

II             Helina                  Saega                                   Tõlliste                12,2

III            Käroli                   Kõvask                 7a.          Tõlliste                12,3

4.            Carola                  Eerik                                     Valga    12,4

5.            Laura-lisett        Paidre                  7a.          Põlva    12,9

6.            Risanna                               Mooses                               8a.          Tõlliste                13,2

7.            Carena                 Roomets             8a.          Võru      13,2

Poisid 7.-8a. (2005. – 2006.a.s.)  60m jooks

I              Reio                      Metsla                 8a.          Võru      10,2

II             Renno                  Merenäkk           7a.          Tartu     11,3

III            Aivar                     Juus                      8a.          Tõlliste                11,4

4.            Kristjan                               Auninš                 8a.          Valka    12,2

5.            Jan Robert          Arro                      8a.          Tartu     12,4

6.            Jürgen                  Leis                       8a.          Võru      12,6

7.            Kaspar                  Kimask                 8a.          Võru      13,4

8.            Henri                    Loek                      7a.          Põlva    15,9

9.            Risto                     Tiri                         7a.          valga     16,9


 

 

Tüdrukud 9.-10.a.  (2003.-2004.a.s.)       1km jooks

I              Karmen                               Matsalu               10a.       Otepää 4.42

II             Elina                     Ritson                  9a.          Tõlliste                4.49

III            Kairit                    Kesa                      10a.       Laatre   4.50

4.            Käroli                   Kõvask                 7a.          Tõlliste                5.03

5.            Karena                 Roomets             9a.          Võru      5.05

6.            Kersten                               Misko                   10a.       Võru      5.29

7.            Laura                    Püvi                      10a.       Valga    6.38

               

Poisid 9.-10a.  (2003.- 2004.a.s.)               1km jooks

I              Kevin                    Tühis                    9a.          Põlva    4.08

II             Reinis                   Feldmanis          8a.          Valka    4.09

III            Andreas              Kiivit                     10a.       Otepää 4.12

4.            Denis                    Stahovskis          8a.          Valka    4.17

5.            Reio                      Metsla                 9a.          Võru      4.38

6.            Jürgen                  Leis                       9a.          Võru      4.42

7.            Kaspar                  Mill                       9a.          Võru      4.56

8.            Oliver                   Kimask                 9a.          Võru      5.36

9.            Kaspar                  Kimask                 9a.          Võru      5.52

10.          Kristo                   Pajumäe             9a.          Tõlliste  6.03

11.          Siim                      Sander                 9a.          Võru      6.29

Tüdrukud 11.-12.a. (2001.-2002.a. s.) 1km jooks

I              Enija                     Stahovska           11a.       Valka    4.35

II             Marianne            Juus                      11a.       Tõlliste                4.44

III            Triinu                   Hausenberg       10a.       Võru      4.58

4.            Kadri                     Kängsepp           11a.       Valga    5.47

5.            Lauriin                 Possul                  11a.       Tõlliste                6.10

Tüdrukud 13. – 14a. (1999.-2000.a.s.)  1km jooks

I              Ilona                     Milberga             13a.       Valka    4.05

Poisid 13.-14.a. (1999. – 2000.a.s.)  1km jooks

I              Joosep                 Perv                                      Võru      4.06

II             Taivo                    Kõvask                                 Tõlliste                4.53

Tüdrukud 15.-18a.(1995.-1998.a.s.)        3,7km jooks

I              Ilona                     Milberga             13a.       Valka    17.24

II             Eelika                   Ritson                  13a.       Tõlliste                19.10

III            Kerstin                 Misko                   9a.          Võru      27.28

4.            Pauline                               Saega                   13a.       Tõlliste                30.38

Poisid 15.-18a.(1995.-1998.a.)   3,7km jooks

I              Taavi                     Perv                      15a.       Võru      15.40

II             Mauri                   Kozlovski            16a.       Mägiste 17.31

IIII          Sander                 Elvet                     14a.       Tõlliste                17.46

4.            Sten Jürgen       Leis                       8a.          Võru      17.51

5.            Joosep                 Perv                      11a.       Võru      18.21

6.            Germo                 Kesa                                     Tõlliste  18.48

7.            Keron                   Luht                      12a.       Valga    19.25

8.            Markos                Palojärv               15a.       Võru      20.05

9.            Taivo                    Kõvask                                 Tõlliste                23.42

Naised 19.-34a.(1979.-1994.a.s.)              3,7km

I              Margarete          Merinäkk            31a.       Tartu     16.21

II             Egita                     Stahovska           30a.       Valka    17.59

Mehed 19. – 39a.(1974.-1995.a.)              7,4km

I              Mart                      Andresson         28a.       Tartu     26.35

II             Margus                Koor                      34a.       Võru      28.34

III            Taavi                     Davnari                               31a.       Tartu     32.38

4.            Raul                      Liebenau            23a.       Tartu     33.40

                Ivars                      Stahovskis          32a.       valka     DNF

                Siim                      Frantz                   19a.       Kuigatsi               DNF

Naised                 35.-44a.(1969.-1978a.s.)               3,7km

I              Margit                  Lõhmus                               35a.       Valga    18.49

II             marju                   Toom                    39a.       Tõrva    20.10

Mehed  40.-49a.(1964.-1973.a.s.)            7,4km jooks

I              Aigars                   Feldmanis          47a.       Valka    32.58

Naised 45.- 54a.(1959.-1968a.s.)              3,7km jooks

I              Iveta                     Karole                  47a.       valka     19.52

II             Antra                    Milberga             48a.       Valka    20.55

III            Pille                      Illak                       51a.       Tõlliste                29.26

Mehed 50. – 59a.(1954.-1963.a.s.)          3,7km jooks

I              Aivar                     Lillipuu                                58a.       Tõrva    16.47

II             Talis                      Auninš                 57a.       Valka    19.06

Naised 55a +  (1958.a. ja varem s.)          3,7km jooks

I              Aija                       Lace                      61a.       Valka    19.22

II             Anta                      Mincane              59a.       valka     24.36

III            Beloona              Elvet                     72a.       Sangaste 32.12

Mehed 60+ (1953.a. ja varem s.)              3,7km jooks

I              Andris                  Dainis                   64a.       Valka    16.22

II             Heino                   Laiapea                               61a.       Põdrala                22.48

 

Rajameister:     Kuuno  Rätsepp 

Korraldaja:         Arne Nõmmik