Tsirguliina Lasteaed Õnnelind ja Sooru Lasteaed võtavad konkursi korras tööle:

  • lasteaiaõpetaja (2,0 ametikohta Tsirguliinas, 1,0 ametikohta Soorus),
  • assistendi (1,0 ametikohta Tsirguliinas)

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palun saata 22. maiks aadressil Nooruse 1, Tsirguliina, Valgamaa 68316 või tsirguliinala@gmail.com

Rada 1  9 KP

M18+20 ja vanemad
        1.Veiko Leegiste                       00:06:10
        2.Allar Rosenberg                      00:08:32
        3.Marek Käis           M40             00:09:32
         Karel Kuus             Puka    Puuduv KP      00:05:26 8p
         Andree Saaron                  Puuduv KP      00:06:45 8p
         Jaan Tohus     M40            Puuduv KP      00:08:41 9p
N18+20 ja vanemad
        1.Annaliisa Bettler                    00:07:48
        2.Tiina Arbeiter       N45 /õpetaja   00:08:10
                v.a.Pille Illak N45             00:08:14
        3.Pilvi Värnik         N45            00:08:51
        4.Enel Ploom           N21            00:09:46
        5.Aili Popp            N21             00:10:54
        6.Eliis Karm                          00:11:11
        7.Kristel Pruks                        00:15:03
        8.Keitlyn Reinhold                    00:16:45
                Margi Tohus    N45             Puuduv KP      00:06:16 9p
               Vaike Liine Rehkalt            Puuduv KP      00:06:26 8p
               Meri Liis Kirs                 Puuduv KP      00:07:20 8p
                Karmen Pruks                   Puuduv KP      00:15:07 9p
                Gerle Rätsep                   Puuduv KP      00:19:12 9p
                Aili Kõrkjas   N21             Katkestas
M16
        1.Marchus Joonas Koppel        Puka    00:07:22
        2.Askar Neumann                Tõrva   00:08:22
        3.Erik Luik                    Puka    00:09:13
        4.Egert Matrov                        00:10:03
        5.Karl-Martin Kutsar                  00:12:03
        6.Kevin Kalames                       00:16:51
                Märten Punt                    Puuduv KP      00:13:29 8p
                Mairo Parv                     Puuduv KP      00:16:05 8p
                Kalle Kirillov                 Puuduv KP      00:08:51 6p
                Steven Elvet                   Start võtmata
 
Rada 2  8 KP
N16
        1.Kristina Vainonen                   00:06:26
        2.Kaisa Tiirmaa                       00:06:37
        3.Marleen Parv                        00:09:10
        4.Stella Möldre                       00:09:12
        5.Kaisa Kerge                         00:09:27
        6.Anna Maria Taukul                   00:10:30
        7.Reelika Lugu                        00:10:31
        8.Elina Rosenberg                     00:11:14
        9.Kirsti-Helena Kutsar                00:11:15
        9.Ruthanne Kern                       00:11:17
        10.Sandra Unt                         00:12:10
        11.Janne Hunt                         00:15:06
        12.Airin Kiidmaa                      00:16:38
                Pauliine Saega                 Puuduv KP      00:06:55 8p
                Triin Rosenberg                Puuduv KP      00:13:21 8p
 
 
 
Rada 3  8 KP
M14, Õpetajad
        1.Steven Kalames                      00:06:12
        2.Priidu-Joosep Kutsar                00:06:23
                Anne Juust      õpetaja       00:07:47
        3.Rene Allik                          00:08:16
        4.Karl Kahro                          00:11:23
        5.Karl Korp                           00:13:29
        6.Pärt Saega                          00:15:06
        7.Daniel Romani                        00:15:16
        8.Egnar Aan                           00:20:49
        9.Kermo Solovjov                      00:29:19
                Joonas Mölder          Tõrva   Puuduv KP      00:04:51 8p
               Artur Köller                   Puuduv KP      00:06:58 7p
                Renek Pajumäe                  Puuduv KP      00:08:29 12p
                Risto Põder                    Puuduv KP      00:17:45 10p
                Sander Ersto                   Puuduv KP      00:31:45 7p
                Reni-Ando Mooses               DQ             00:02:51 1p
                Mairo Tohus                    Start võtmata
 
Rada 4  10 KP
N14
        1.Grete Matrov                        00:12:00
        2.Mariis Fuchs                        00:15:00
        3.Lauriin Possul                      00:21:00
        4.Kelyn Veski                         00:24:14
                Krista Zõhtsõk                 Puuduv KP      00:06:36  9p
               Laura Murnek                   Puuduv KP      00:15:40 12p
N12
        1.Helina Saega                        00:05:44
        2.Angela Mõttus                        00:10:12
        3.Caro Liis Saaremäe                  00:15:15
        4.Risanna Mooses                      00:16:23
        5.Kerttu-Liis Bettler                 00:17:32
        6.Kaisa Aamisepp                      00:23:37
M12
        1.Chris Marcus Krahv                  00:08:35
        2.Markus Põder                         00:10:00
        3.Kristjan Jaan Korge                  00:10:03
        4.Raiko Kõrge                         00:15:10
        5.Nestor Kevin Sarv                   00:17:28
        6.Kevin Põder                         00:18:20
        7.Markkus Elvet                        00:21:33
                Siim Sikk                      Puuduv KP      00:06:45  8p
                Henrik Saega                   Puuduv KP      00:07:12  9p
                David Vare                     Puuduv KP      00:08:11  8p
               Andris Uibos                   Puuduv KP      00:09:54 11p
                Kristo Pajumäe                 Puuduv KP      00:11:35 10p
 
 
 
Rada 5  8 KP
M10
        1.Laur-Rogert Sulg                    00:02:16
        2.Magnar Mõttus                        00:03:33
        3.Märt Saega                          00:03:49
        4.Anton Vonk                          00:03:58
        5.Karl Veemees                         00:05:26
        6.Erik Muttik                         00:07:17
        7.Roland Koroljov                     00:07:36
                Robin Luht                     Puuduv KP      00:05:14 7p
                Markus Kaarli Kaasik           Puuduv KP      00:10:33 8p
 
N10
        1.Gerda Ly Käis                        00:04:59
        2.Anette Allik                         00:05:43
        3.Siret Zutis                         00:06:38
        4.Kätlin Reinhold                     00:08:00
        5.Eliis-Maria Elvet                   00:09:14
        6.Mirell Murumaa                      00:11:01
        7.Annika Hunt                         00:13:53
                Sandra Põder                   Puuduv KP      00:05:49 8p
                Sirli Valk                     Puuduv KP      00:12:53 7p
               Siret Helena Patlep            Puuduv KP      00:14:21 9p
M8
                v.a Roland Juus                00:04:37
               v.a Rainer Juus                00:07:20
               v.a Henri Juus                 00:07:26
        1.Christopher Pukman                  00:10:15
N8
        1.Anni Saega                          00:07:20
        2.Iris Punt                           00:09:38
        3.Ronja Säre                          00:14:18
                Janeli Kanep                   Puuduv KP      00:02:27 8p
                Poliina Kukk                   Puuduv KP      00:09:28 7p