Tsirguliina Lasteaed Õnnelind ja Sooru Lasteaed võtavad konkursi korras tööle:

  • lasteaiaõpetaja (2,0 ametikohta Tsirguliinas, 1,0 ametikohta Soorus),
  • assistendi (1,0 ametikohta Tsirguliinas)

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palun saata 22. maiks aadressil Nooruse 1, Tsirguliina, Valgamaa 68316 või tsirguliinala@gmail.com

V Tõlliste valla orienteerumis-ja kepikõnnipäevak 23.09.2014 Tsirguliinas. Tulemused

-6a poisid 4KP                                       Markus Kaarli Kaasik                            13.50

7-8a tüdrukud 6KP                                 Anete Allik                                            16.40

7-8a poisid 6KP                                     Stenver Vahi                                          6.49

                                                               Anton Vonk                                           10.24

                                                               Robin Luht                                             13.49

                                                               Laur-Rogert Sulg                                   15.44

                                                               Magnar Mõttus                                      13.58

                                                               Märt Saega                                             17.36

9-10a tüdrukud 10KP                            Angela Mõttus                                       27.48

                                                               Helina Saega                                          30.29

9-10a poisid 10KP                                 Marius Vister                                         20.18

                                                               Kristjan-Jaan Korge                               21.16

                                                               Marion Vister                                        22.18

                                                               Andre Asi                                              27.29

                                                               Chris Marcus Krahv                              29.54

                                                               Kristo Pajumäe                                       33.54

11-12a poisid 11KP                               Steve Vahi                                             16.11

                                                               Steven Kalames                                      16.34

13-14a poisid 12KP                               Marchus-Joonas Koppel                        37.20

15-18a neiud 15KP                                Mare Vahtre                                           39.15

15-18a noormehed 15KP                       Timmo Tohus                                        28.53

19 ja vanemad naised 15KP                   Piret Tiit                                                 29.10

                                                               Aili Popp                                                31.15

19ja vanemad mehed 15KP                    Toivo Luht                                             25.32

Vabarada                                                Andrus Asi

                                                               Aive Vonk

                                                               Kaari Kaasik

                                                               Piret Vahi

                                                               Maris Mäeotsa

Kepikõndijad                                          Eha Kingissepp

                                                               Tiina Korge

Loosiõnn naeratas järgmistele osavõtjatele: Chris Marcus Krahv, Piret Vahi, Aive Vonk, Eha Kingissepp, Laur-Rogert Sulg, Anete Allik, Steve Vahi, Timmo Tohus, Märt Saega, Angela Mõttus, Toivo Luht, Andre Asi, Marchus-Joonas Koppel, Kaari Kaasik, Helina Saega.

Päevakute pidulik lõpetamine toimub 30.09 kell 18.00 Tsirguliina raamatukogus.

Eelnevalt stardivõimalus samal päeval kooli juures toimuval Tõlliste valla ja Tsirguliina Keskkooli MV orienteerumises.

 

 

               
   

2014 TÕLLISTE PÄEVAKUTE KOKKUVÕTE

 
               
 

KOHT

 I Laatre

 IISooru

 IIILaatre

IV Sooru

V Tsirgu

OSALEMISKORDI

   

26.aug

2.sept

9.sept

16.sept

20.sept

KOKKU

kuni 6 a poisid

 

           

Renor Lebedev

 

1

0

0

0

0

1

Markus Kaarli Kaasik

 

0

0

0

0

1

1

7-8a tüdrukud

 

           

Gerda Ly Käis

 

1

1

0

0

0

2

Anete Allik

 

0

0

0

0

1

1

7-8a poisid

 

           

Stenver Vahi

1

1

1

0

1

1

4

Laur-Rogert Sulg

2

2

2

2

2

4

5

Anton Vonk

3

0

3

1

3

2

4

Robin Luht

4

0

4

3

4

3

4

Magnar Mõttus

 

0

6

0

0

5

2

Märt Saega

5

0

5

0

5

6

3

               

9-10a tüdrukud

 

           

Helina Saega

1

1

1

0

1

2

4

Angela Mõttus

2

0

2

1

3

1

4

Kerttu-Liis Bettler

 

0

3

2 Valik

4

0

3

Risanna Mooses

 

2

0

3 Valik

2

0

3

Kateriina Pavlovitš

 

0

0

0

5

0

1

               

9-10a poisid

 

           

Chris Marcus Krahv

3

1

4

1

4

5

5

Kristjan-Jaan Korge

2

2

3

2

5

2

5

Marion Vister

5

0

1

0

2

3

3

Marius Vister

1

0

2

3

1

1

4

Andre Asi

6

0

5

4

0

4

3

Kristo Pajumäe

4

0

6

5

3

6

4

               

11-12a poisid

 

           

Steve Vahi

1

1

2

0

1

1

4

Steven Kalames

2

2

3

2

3

2

5

Joonas Mölder

3

0

1

1

2

0

3

               

13-14a poisid

 

           

Marchus- Joonas Koppel

1

1

2

1

2

1

5

Erik Luik

 

0

3

2

0

0

2

Askar Neumann

 

0

1

0

1

0

2

               

15-18 a neiud

             

Mare Vahtre

1

0

1

1

1

1

4

               

15-18a noormehed

 

           

Timmo Tohus

1

1

1

1

0

1

4

Alo Vahtre

 

0

2

0

0

0

1

               

19a ja vanemad naised

 

           

Aili Popp

1

1

1

1

0

2

4

Tiina Neumann

 

0

0

0

1

0

1

Piret Tiit

 

0

0

0

2

1

2

               

19a ja vanemad mehed

 

           

Kunnar Vahi

1

1

1

0

1

0

3

Sulev Kõiv

 

2

0

2

0

0

2

Arne Nõmmik

3

 

2

3

3

0

3

Toivo Luht

2

0

3 Valik

1

2

1

4

               
               

valikrada

             

Karen-Christine Tops

 

1

0

0

0

0

1

Riina Pill

 

1

0

1

0

0

2

Ergo Niitov

 

0

1

0

0

0

1

Märten Punt

 

0

1

0

0

0

1

Aive Vonk

 

0

1

1

1

1

4

Toivo Luht

 

0

1

1

1

1

4

Merle Kalames

 

0

0

1

1

0

2

Ruthanne Kern

 

0

0

0

1

0

1

Liivi Tafenau

     

1

1

0

2

Maris Mäeotsa

 

0

0

0

0

1

1

Piret Vahi

 

0

0

0

0

1

1

Andrus Asi

 

0

0

0

0

1

1

Kaari Kaasik

 

0

0

0

0

1

1

Kepikõndijad

             

Eha Kingissepp

 

1

1

1

1

1

5

Tiina Korge

 

1

1

1

1

1

5

Anu Raud

 

1

0

0

0

0

1

               

Jalgrattaga

             

Madis Gross

 

1

0

1

0

0

2

Johanna Ardel

 

0

1

0

0

0

1

               

Joostes

             

Piia Ardel

 

0

1

0

0

0

1