IIGASTE METSAJOOKS, Valgamaa 2013.a. jooksusarja 5.etapp

28.juulil 2013.a. IIGASTE KÜLA, Tõlliste vald

Tüdrukud kuni 6a.(2007.a. ja hiljem sündinud) 60m jooks

I              Grete Liis            Paidra                  6a.          Põlva    13,41

II             Angela                 Paidre                  6a.          Valga    14,91

III-4.      Carolaina            Roomets             4a.          Võru      15,03

III-4.      Meribell              Mekk                    6a.          Puka      15,03

5.            Miia-Loretta      Koop                     4a.          Valga    16,20

6.            Carol                     Koor                      5a.          Võru      16,88

7.            Railis                    Merenäkk           4a.          Tartu     17,50

8.            Miina Johanna  Karolin                 3a.          Võru      35,35

9.            Lota Karita          Arro                      3a.          Tartu     42,72

Poisid kuni 6a.(2007.a. ja hiljem sündinud) 60m jooks

I              Kert                       Kiivit                     6a.          Otepää 14,4

II             Matias                  Poska                   5a.          Tõrva    14,7

III            Henri                    Juus                      5a.          Tõlliste                15,3

4.            Kristjan                               Paidre                  4a.          Valga    18,0

5.            Kaspar                  Tühis                    4a.          Põlva    18,1

6.            Jarmo                   Kõvask                 3a.          Tõlliste                18,3

7.            Rainer                  Juus                      3a.          Tõlliste                21,3

8.            Krismar                               Koor                      4a.          Võru      22,7

9.            Siim                      Lahesoo              3a.          Valga    24,7

10.          Joosep                 Possul                  2a.          Puka      27,3

11.          Roland Matias  Luiker                   2,5a.      Iigaste  29,0

12.          Ron-Sebastian  Arro                      2a.          Tartu     47,5

Ralf                       Reinsalu              4a.          Tallinn 

Tüdrukud 7.-8a.(2005.-2006.a.s.)  60m jooks

I              Aale                      Kuks                                     Karula   12,1

II             Helina                  Saega                                   Tõlliste                12,2

III            Käroli                   Kõvask                 7a.          Tõlliste                12,3

4.            Carola                  Eerik                                     Valga    12,4

5.            Laura-lisett        Paidre                  7a.          Põlva    12,9

6.            Risanna                               Mooses                               8a.          Tõlliste                13,2

7.            Carena                 Roomets             8a.          Võru      13,2

Poisid 7.-8a. (2005. – 2006.a.s.)  60m jooks

I              Reio                      Metsla                 8a.          Võru      10,2

II             Renno                  Merenäkk           7a.          Tartu     11,3

III            Aivar                     Juus                      8a.          Tõlliste                11,4

4.            Kristjan                               Auninš                 8a.          Valka    12,2

5.            Jan Robert          Arro                      8a.          Tartu     12,4

6.            Jürgen                  Leis                       8a.          Võru      12,6

7.            Kaspar                  Kimask                 8a.          Võru      13,4

8.            Henri                    Loek                      7a.          Põlva    15,9

9.            Risto                     Tiri                         7a.          valga     16,9


 

 

Tüdrukud 9.-10.a.  (2003.-2004.a.s.)       1km jooks

I              Karmen                               Matsalu               10a.       Otepää 4.42

II             Elina                     Ritson                  9a.          Tõlliste                4.49

III            Kairit                    Kesa                      10a.       Laatre   4.50

4.            Käroli                   Kõvask                 7a.          Tõlliste                5.03

5.            Karena                 Roomets             9a.          Võru      5.05

6.            Kersten                               Misko                   10a.       Võru      5.29

7.            Laura                    Püvi                      10a.       Valga    6.38

               

Poisid 9.-10a.  (2003.- 2004.a.s.)               1km jooks

I              Kevin                    Tühis                    9a.          Põlva    4.08

II             Reinis                   Feldmanis          8a.          Valka    4.09

III            Andreas              Kiivit                     10a.       Otepää 4.12

4.            Denis                    Stahovskis          8a.          Valka    4.17

5.            Reio                      Metsla                 9a.          Võru      4.38

6.            Jürgen                  Leis                       9a.          Võru      4.42

7.            Kaspar                  Mill                       9a.          Võru      4.56

8.            Oliver                   Kimask                 9a.          Võru      5.36

9.            Kaspar                  Kimask                 9a.          Võru      5.52

10.          Kristo                   Pajumäe             9a.          Tõlliste  6.03

11.          Siim                      Sander                 9a.          Võru      6.29

Tüdrukud 11.-12.a. (2001.-2002.a. s.) 1km jooks

I              Enija                     Stahovska           11a.       Valka    4.35

II             Marianne            Juus                      11a.       Tõlliste                4.44

III            Triinu                   Hausenberg       10a.       Võru      4.58

4.            Kadri                     Kängsepp           11a.       Valga    5.47

5.            Lauriin                 Possul                  11a.       Tõlliste                6.10

Tüdrukud 13. – 14a. (1999.-2000.a.s.)  1km jooks

I              Ilona                     Milberga             13a.       Valka    4.05

Poisid 13.-14.a. (1999. – 2000.a.s.)  1km jooks

I              Joosep                 Perv                                      Võru      4.06

II             Taivo                    Kõvask                                 Tõlliste                4.53

Tüdrukud 15.-18a.(1995.-1998.a.s.)        3,7km jooks

I              Ilona                     Milberga             13a.       Valka    17.24

II             Eelika                   Ritson                  13a.       Tõlliste                19.10

III            Kerstin                 Misko                   9a.          Võru      27.28

4.            Pauline                               Saega                   13a.       Tõlliste                30.38

Poisid 15.-18a.(1995.-1998.a.)   3,7km jooks

I              Taavi                     Perv                      15a.       Võru      15.40

II             Mauri                   Kozlovski            16a.       Mägiste 17.31

IIII          Sander                 Elvet                     14a.       Tõlliste                17.46

4.            Sten Jürgen       Leis                       8a.          Võru      17.51

5.            Joosep                 Perv                      11a.       Võru      18.21

6.            Germo                 Kesa                                     Tõlliste  18.48

7.            Keron                   Luht                      12a.       Valga    19.25

8.            Markos                Palojärv               15a.       Võru      20.05

9.            Taivo                    Kõvask                                 Tõlliste                23.42

Naised 19.-34a.(1979.-1994.a.s.)              3,7km

I              Margarete          Merinäkk            31a.       Tartu     16.21

II             Egita                     Stahovska           30a.       Valka    17.59

Mehed 19. – 39a.(1974.-1995.a.)              7,4km

I              Mart                      Andresson         28a.       Tartu     26.35

II             Margus                Koor                      34a.       Võru      28.34

III            Taavi                     Davnari                               31a.       Tartu     32.38

4.            Raul                      Liebenau            23a.       Tartu     33.40

                Ivars                      Stahovskis          32a.       valka     DNF

                Siim                      Frantz                   19a.       Kuigatsi               DNF

Naised                 35.-44a.(1969.-1978a.s.)               3,7km

I              Margit                  Lõhmus                               35a.       Valga    18.49

II             marju                   Toom                    39a.       Tõrva    20.10

Mehed  40.-49a.(1964.-1973.a.s.)            7,4km jooks

I              Aigars                   Feldmanis          47a.       Valka    32.58

Naised 45.- 54a.(1959.-1968a.s.)              3,7km jooks

I              Iveta                     Karole                  47a.       valka     19.52

II             Antra                    Milberga             48a.       Valka    20.55

III            Pille                      Illak                       51a.       Tõlliste                29.26

Mehed 50. – 59a.(1954.-1963.a.s.)          3,7km jooks

I              Aivar                     Lillipuu                                58a.       Tõrva    16.47

II             Talis                      Auninš                 57a.       Valka    19.06

Naised 55a +  (1958.a. ja varem s.)          3,7km jooks

I              Aija                       Lace                      61a.       Valka    19.22

II             Anta                      Mincane              59a.       valka     24.36

III            Beloona              Elvet                     72a.       Sangaste 32.12

Mehed 60+ (1953.a. ja varem s.)              3,7km jooks

I              Andris                  Dainis                   64a.       Valka    16.22

II             Heino                   Laiapea                               61a.       Põdrala                22.48

 

Rajameister:     Kuuno  Rätsepp 

Korraldaja:         Arne Nõmmik