Tõlliste Valla orienteerumisvõistlused

05.10.2012

Korraldaja : Tõlliste vald; Tsirguliina KK; Lutsu talu

Rajameister : Voldemar Tasa

[R1] [R2] [R3] [R4] [VALIK]

R1 Rada (1): 12 KP 3.44 km ^ (X-XIIkl.noormehed; M40; M21)

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 7791 Margus Muttik M21 00:24:25

2. 12251 Priit Tambet M40 00:27:52 +03:27

3. 137 Rasmus Koroljov XIKLASS 00:28:48 +04:23

4. 152 Vallo Virnas XIIKLASS 00:29:04 +04:39

5. 142 Kaur Väikene XIKLASS 00:32:01 +07:36

6. 120 Aivo Akkus XKLASS: 00:32:29 +08:04

7. 127 Juhan Püvi XKLASS 00:32:33 +08:08

8. 143 Kristjan Värs XIKLASS 00:39:01 +14:36

9. 145 Kaarel Ersto XIIKLASS 01:04:18 +39:53

10. 148 Sander Rannakivi XIIKLASS 01:04:54 +40:29

11. 151 Taniel Sõõrumaa XIIKLASS 01:05:23 +40:58

R2 Rada (2): 9 KP 2.82 km ^ (VII-IXkl.noormehed; X-XIIkl. Neiud; N35)

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 107 Ats Püvi VIIIKLASS 00:23:16

2. 112 Germo Tabo VIIIKLASS 00:25:03 +01:47

3. 114 Lauri Lannajärv IX KLASS 00:29:03 +05:47

4. 119 Kristjan Vainonen IXKLASS 00:29:05 +05:49

5. 99 Neeno–Agur Kutsar VIIIKLASS 00:35:31 +12:15

6. 102 Oliver Ozolin VIIIKLASS 00:35:40 +12:24

7. 85 Silver Koemets VIIKLASS 00:38:05 +14:49

8. 149 Meryt Salme XIIKLASS 00:38:42 +15:26

9. 146 Kaari Kaasik XIIKLASS 00:38:46 +15:30

10. 129 Santa Raudsepp XKLASS: 00:39:51 +16:35

11. 130 Kertily Virk XKLASS 00:39:54 +16:38

12. 147 Kristi Kõiv XIIKLASS: 00:39:55 +16:39

13. 139 Anabell Tamm XIKLASS 00:43:02 +19:46

14. 135 Marjo Ilves XIKLASS: 00:43:15 +19:59

15. 83 Sander Haas VIIKLASS 00:45:21 +22:05

16. 133 Merily Boisen XIKLASS 01:13:55 +50:39

16. 133 Merily Boisen XIKLASS 01:13:55 +50:39

18. 140 Kairi Vainonen XIKLASS 01:14:03 +50:47

18. 134 Aivi Bõstrova XIKLASS 01:14:03 +50:47

20. 141 Kersti Vainonen XIKLASS: 01:14:06 +50:50

R3 Rada (3): 6 KP 2.36 km ^ (VII-IXkl. neiud; Iv-VIkl. noormehed; N35)

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 111 Liina Suur VIII KLAS 00:17:49

2. 90 Carmen Saega VIIKLASS 00:19:32 +01:43

3. 89 Vaike-Liine Rehkalt VIIKLASS 00:19:40 +01:51

4. 957 Pille Illak N45 00:19:58 +02:09

5. 113 Anne Juust VIIIKL.õpe 00:22:19 +04:30

6. 67 Kristen Kanep VIKLASS: 00:22:53 +05:04

7. 69 Kert Kikkas VIKLASS 00:24:01 +06:12

8. 82 Sander Elvet VII KLASS 00:25:52 +08:03

9. 116 Gerle Rätsep IXKLASS 00:26:05 +08:16

10. 109 Relika Ritson VIII KLAS 00:26:10 +08:21

11. 115 Karmen Pruks IXKLASS 00:26:12 +08:23

12. 104 Kristel Pruks VIIIKLASS 00:26:19 +08:30

13. 87 Kelly Niilus VIIKLASS 00:27:14 +09:25

14. 92 Keili Ust VIIKLASS 00:30:14 +12:25

15. 81 Birgit Bõstrova VIIKLASS 00:30:23 +12:34

16. 80 Greete Areng VIIKLASS 00:30:57 +13:08

17. 50 Kevin-Koit Käsper V KLASS 00:31:49 +14:00

18. 49 Kalle Kirillov VKLASS 00:31:50 +14:01

19. 55 Mairo Parv VKLASS 00:31:53 +14:04

20. 71 Märten Punt VIKLASS 00:32:57 +15:08

21. 66 Robin Altosaar VIKLASS 00:33:58 +16:09

22. 117 Karoliine Saega IXKLASS: 00:36:46 +18:57

23. 108 Keitlyn Reinhold VIIIKLASS 00:41:53 +24:04

24. 95 Annaliisa Bettler VIIIKLASS 00:42:01 +24:12

25. 100 Veiko Leegiste VIIIKLASS 00:42:03 +24:14

26. 105 Andra Punt VIIIKLASS 00:42:07 +24:18

27. 52 Michael Martinson VKLASS 00:43:35 +25:46

28. 101 Tarmo Leib VIIIKLASS 00:44:20 +26:31

28. 88 Alina Ploskina VIIKLASS 00:44:20 +26:31

30. 60 Andree Saaron VKLASS 00:53:36 +35:47

R4 Rada (4): 7 KP 0.90 km ^ (I-IIIkl. noormehed ja neiud; IV-VIkl. neiud )

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 75 Pauliine Saega VIKLASS 00:07:16

2. 39 Lauriin Possul IVKLASS 00:08:07 +00:51

3. 35 Eros Karm IVKLASS 00:09:43 +02:27

4. 38 Karl-Martin Kutsar IVKLASS: 00:10:07 +02:51

5. 37 Karl Korp IVKLASS 00:10:26 +03:10

6. 70 Kirsti-Helena Kutsar VIKLASS: 00:11:23 +04:07

7. 16 Kristo Pajumäe IIKLASS 00:11:46 +04:30

8. 33 Rahel Bettler IVKLASS 00:11:52 +04:36

9. 40 Krista Zõhtsõk IVKLASS 00:11:55 +04:39

10. 72 Eelika Ritson VIKLASS 00:12:10 +04:54

11. 73 Triin Rosenberg VIKLASS: 00:12:11 +04:55

12. 41 Tiina Arbeiter IVKL.õpeta 00:12:16 +05:00

13. 77 Andra Teder VIKLASS 00:12:19 +05:03

14. 11 Rene Allik x11 00:12:51 +05:35

15. 13 Markkus Elvet IIKLASS 00:13:08 +05:52

16. 8 Helina Saega IKLASS 00:13:17 +06:01

17. 9 Netty Tohus IKLASS 00:13:24 +06:08

18. 5 Kateriina Pavlovits IKLASS 00:13:35 +06:19

19. 19 CaroLiis Saaremäe IIKLASS 00:13:58 +06:42

20. 26 PriiduJoosep Kutsar IIIKLASS 00:14:49 +07:33

21. 1 Martin Kovalov IKLASS 00:15:27 +08:11

22. 68 Kaisa Kerge VIKLASS 00:15:48 +08:32

23. 12 Kerttu-Liis Bettler IIKLASS 00:15:54 +08:38

24. 22 Marje Utsal IIKL.õpeta 00:16:04 +08:48

25. 28 Reni-Ando Mooses IIIKLASS 00:16:30 +09:14

26. 10 Riina Järlik IKL.õpetaj 00:16:35 +09:19

27. 65 Liis-Marleen Akkus VIKLASS 00:16:41 +09:25

28. 78 Kaisa Tiirmaa VIKLASS 00:16:43 +09:27

29. 74 HeliLiis Saaremäe VIKLASS 00:16:55 +09:39

30. 31 Kermo Solovjov IIIKLASS 00:17:01 +09:45

31. 24 Kairit Kesa IIIKLASS 00:17:27 +10:11

32. 32 Heda Hansson IIIKL.õpet 00:17:51 +10:35

33. 56 Marleen Parv VKLASS: 00:23:00 +15:44

34. 63 Marika Troon VKL.õpetaj 00:23:01 +15:45

35. 43 Janne Hani VKLASS 00:23:14 +15:58

36. 46 Andrea Kalames VKLASS 00:28:52 +21:36

37. 58 Jaanika Püvi V KLASS 00:28:57 +21:41

VALIK ^ ( vales järjekorras KP-d läbinud; KP-d vahelejätnud)

# NR Nimi Klubi Tulemus

1. 91 Timmo Tohus VIIKLASS: 00:22:56 8p

2. 36 Kermo Kesa IVKLASS 00:06:39 7p

3. 62 Kristina Vainonen VKLASS 00:10:22 7p

4. 51 Reelika Lugu VKLASS 00:12:04 7p

5. 30 Pärt Saega IIIKLASS 00:12:11 7p

6. 23 Karl Kahro IIIKLASS 00:12:23 7p

7. 14 KristjanJaan Korge IIKLASS 00:14:48 7p

8. 4 Risanna Mooses IKLASS 00:14:52 7p

9. 57 Karina Pavlovitš VKLASS 00:16:30 7p

10. 53 Stella Möldre VKLASS: 00:16:34 7p

11. 48 Airin Kiidmaa VKLASS 00:16:36 7p

12. 47 Ruthanne Kern VKLASS: 00:16:38 7p

13. 76 Triin Talvik VIKLASS 00:08:05 6p

14. 20 Henrik Saega IIKLASS 00:14:52 6p

15. 25 Kerli Korp IIIKLASS 00:16:28 6p

16. 111 Liina Suur VIII 00:17:49 6p

17. 54 Ergo Niitov V KLASS 00:30:06 6p

17. 54 Ergo Niitov VKLASS 00:30:06 6p

19. 42 Steven Elvet VKLASS 00:30:27 6p

20. 126 Hanna-Liisa Pärnik-Pernik XKLASS: 00:39:00 6p

21. 125 Hanna-Liina Pärnik-Pernik XKLASS 00:39:04 6p

22. 124 Kristiine Karu XKLASS 00:39:12 6p

23. 123 Ester Kaasik XKLASS: 00:39:22 6p

24. 138 Mari-Liis Saaremäe XIKLASS: 00:50:19 4p

25. 29 Renek Pajumäe IIIKLASS 00:13:40

26. 18 Elina Ritson IIKLASS 00:15:57

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SIME:4.37 [2012.814] @ 8.10.2012 22:50:37 Lutsu Talu