Tsirguliina Lasteaed Õnnelind ja Sooru Lasteaed võtavad konkursi korras tööle:

  • lasteaiaõpetaja (2,0 ametikohta Tsirguliinas, 1,0 ametikohta Soorus),
  • assistendi (1,0 ametikohta Tsirguliinas)

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palun saata 22. maiks aadressil Nooruse 1, Tsirguliina, Valgamaa 68316 või tsirguliinala@gmail.com

  II  III  IV  4 PAREMAT KOHT KORDI
T kuni 6A                
Elena Mõttus 1 1 3 2 2 6 X 5
Madli Raudsepp   2 1 1 1 5 X 4
Gerty-Ly Lebedev 2     3       2
Luisa Saega     2         1
                 
P kuni 6A                
Andero Vare   1 1 3 1 6 X 4
Marten Lebedev 1     1       2
Renor Lebedev 2     2       2
                 
T kuni 8A                
Anni Saega 1   1         2
                 
P kuni 8A                
Kristjan Mölder 1 1 1         3
Kaupo Soo 2              
Germo Patlep   2           1
                 
T 10A                
Arabella Kruuse 1   1 1       3
Eliis-Maria Elvet 2 1 2         3
Kätlin Reinhold   2     1     2
Siret-Helena Patlep   3 vaba   2     3
                 
P 10A                
Laur-Rogert Sulg 1 1 1 1 1 4 I 5
Magnar Mõttus 2 3 2 4 2 9 II 5
Anton Vonk 5 2 3 3 3 11 III 5
Robin Luht 4 4 4 2 4 14 4 5
Märt Saega 3 5 vaba 5 5 18 5 5
Kaupo Soo M8     6       2
Karl Veemees       7       1
Roland Koroljov     vaba   vaba     2
Germo Pajumäe     vaba   vaba     2
                 
T 12A                
Angela Mõttus 1 1 1 1 1 4 I 5
Helina Saega 2 3 2 2 2 8 II 5
                 
Risanna Mooses 3 2 3         3
                 
P 12A                
Chris Marcus Krahv   1 1 1 1 4 I 4
Markus Ilves   2           1
                 
T 14A                
Kristina Sidorova  1             1
                 
P 14A                
Reni-Ando Mooses     1         1
                 
N 16A                
Sandra Kuus 1 1 1 1   4 I 4
Ruthanna Kern   2           1
                 
P 16A                
Erik Luik 1 2 1 1 vaba 5 I 5
Marchus-Joonas Koppel 2 1 2 2 1 6 II 5
Askar Neumann 3 3 3 3 2 11 III 5
Mattias Malm 4 4 4 4 3 15 4 5
                 
M18                
Karel Kuus 1 2 1 1 1 4 I 5
Alo Vahtre 2 1 2         3
                 
N21                
Aili Popp 1 1 1 1 1 4 I 5
Anne Kern   2           1
                 
N35                
Tiina Neumann 1 1 1 1 1 4 I 5
                 
M35                
Toivo Luht 1 1 1 1 1 4 I 5
Ervin Peik               M50 2   2 2 2 8 I 4
                 
M50                
Arne Nõmmik       M60 1 1 1 1 1 4 I 5
                 
Vabarada                
Liivi Tafenau vaba vaba vaba vaba vaba     5
Piret Vare   vaba vaba vaba vaba     4
Gerle Must kõnd vaba           2
                 
Ratas ja kepikõnd:                
Kristjan Jaan Korge x     x       2
Ott-Andreas Korge x             1
Hille Peik x             1
Kärt Korge x             1
Pilvi Värnik x             1
Koidula Soe x             1
Eha Kingissepp x             1