Tsirguliina Lasteaed Õnnelind ja Sooru Lasteaed võtavad konkursi korras tööle:

  • lasteaiaõpetaja (2,0 ametikohta Tsirguliinas, 1,0 ametikohta Soorus),
  • assistendi (1,0 ametikohta Tsirguliinas)

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palun saata 22. maiks aadressil Nooruse 1, Tsirguliina, Valgamaa 68316 või tsirguliinala@gmail.com

Sport

  II  III  IV  4 PAREMAT KOHT KORDI
T kuni 6A                
Elena Mõttus 1 1 3 2 2 6 X 5
Madli Raudsepp   2 1 1 1 5 X 4
Gerty-Ly Lebedev 2     3       2
Luisa Saega     2         1
                 
P kuni 6A                
Andero Vare   1 1 3 1 6 X 4
Marten Lebedev 1     1       2
Renor Lebedev 2     2       2
                 
T kuni 8A                
Anni Saega 1   1         2
                 
P kuni 8A                
Kristjan Mölder 1 1 1         3
Kaupo Soo 2              
Germo Patlep   2           1
                 
T 10A                
Arabella Kruuse 1   1 1       3
Eliis-Maria Elvet 2 1 2         3
Kätlin Reinhold   2     1     2
Siret-Helena Patlep   3 vaba   2     3
                 
P 10A                
Laur-Rogert Sulg 1 1 1 1 1 4 I 5
Magnar Mõttus 2 3 2 4 2 9 II 5
Anton Vonk 5 2 3 3 3 11 III 5
Robin Luht 4 4 4 2 4 14 4 5
Märt Saega 3 5 vaba 5 5 18 5 5
Kaupo Soo M8     6       2
Karl Veemees       7       1
Roland Koroljov     vaba   vaba     2
Germo Pajumäe     vaba   vaba     2
                 
T 12A                
Angela Mõttus 1 1 1 1 1 4 I 5
Helina Saega 2 3 2 2 2 8 II 5
                 
Risanna Mooses 3 2 3         3
                 
P 12A                
Chris Marcus Krahv   1 1 1 1 4 I 4
Markus Ilves   2           1
                 
T 14A                
Kristina Sidorova  1             1
                 
P 14A                
Reni-Ando Mooses     1         1
                 
N 16A                
Sandra Kuus 1 1 1 1   4 I 4
Ruthanna Kern   2           1
                 
P 16A                
Erik Luik 1 2 1 1 vaba 5 I 5
Marchus-Joonas Koppel 2 1 2 2 1 6 II 5
Askar Neumann 3 3 3 3 2 11 III 5
Mattias Malm 4 4 4 4 3 15 4 5
                 
M18                
Karel Kuus 1 2 1 1 1 4 I 5
Alo Vahtre 2 1 2         3
                 
N21                
Aili Popp 1 1 1 1 1 4 I 5
Anne Kern   2           1
                 
N35                
Tiina Neumann 1 1 1 1 1 4 I 5
                 
M35                
Toivo Luht 1 1 1 1 1 4 I 5
Ervin Peik               M50 2   2 2 2 8 I 4
                 
M50                
Arne Nõmmik       M60 1 1 1 1 1 4 I 5
                 
Vabarada                
Liivi Tafenau vaba vaba vaba vaba vaba     5
Piret Vare   vaba vaba vaba vaba     4
Gerle Must kõnd vaba           2
                 
Ratas ja kepikõnd:                
Kristjan Jaan Korge x     x       2
Ott-Andreas Korge x             1
Hille Peik x             1
Kärt Korge x             1
Pilvi Värnik x             1
Koidula Soe x             1
Eha Kingissepp x             1

Võrkpallivõistlused muruplatsil esmakordne 2016-page-001

Rada 1  9 KP

M18+20 ja vanemad
        1.Veiko Leegiste                       00:06:10
        2.Allar Rosenberg                      00:08:32
        3.Marek Käis           M40             00:09:32
         Karel Kuus             Puka    Puuduv KP      00:05:26 8p
         Andree Saaron                  Puuduv KP      00:06:45 8p
         Jaan Tohus     M40            Puuduv KP      00:08:41 9p
N18+20 ja vanemad
        1.Annaliisa Bettler                    00:07:48
        2.Tiina Arbeiter       N45 /õpetaja   00:08:10
                v.a.Pille Illak N45             00:08:14
        3.Pilvi Värnik         N45            00:08:51
        4.Enel Ploom           N21            00:09:46
        5.Aili Popp            N21             00:10:54
        6.Eliis Karm                          00:11:11
        7.Kristel Pruks                        00:15:03
        8.Keitlyn Reinhold                    00:16:45
                Margi Tohus    N45             Puuduv KP      00:06:16 9p
               Vaike Liine Rehkalt            Puuduv KP      00:06:26 8p
               Meri Liis Kirs                 Puuduv KP      00:07:20 8p
                Karmen Pruks                   Puuduv KP      00:15:07 9p
                Gerle Rätsep                   Puuduv KP      00:19:12 9p
                Aili Kõrkjas   N21             Katkestas
M16
        1.Marchus Joonas Koppel        Puka    00:07:22
        2.Askar Neumann                Tõrva   00:08:22
        3.Erik Luik                    Puka    00:09:13
        4.Egert Matrov                        00:10:03
        5.Karl-Martin Kutsar                  00:12:03
        6.Kevin Kalames                       00:16:51
                Märten Punt                    Puuduv KP      00:13:29 8p
                Mairo Parv                     Puuduv KP      00:16:05 8p
                Kalle Kirillov                 Puuduv KP      00:08:51 6p
                Steven Elvet                   Start võtmata
 
Rada 2  8 KP
N16
        1.Kristina Vainonen                   00:06:26
        2.Kaisa Tiirmaa                       00:06:37
        3.Marleen Parv                        00:09:10
        4.Stella Möldre                       00:09:12
        5.Kaisa Kerge                         00:09:27
        6.Anna Maria Taukul                   00:10:30
        7.Reelika Lugu                        00:10:31
        8.Elina Rosenberg                     00:11:14
        9.Kirsti-Helena Kutsar                00:11:15
        9.Ruthanne Kern                       00:11:17
        10.Sandra Unt                         00:12:10
        11.Janne Hunt                         00:15:06
        12.Airin Kiidmaa                      00:16:38
                Pauliine Saega                 Puuduv KP      00:06:55 8p
                Triin Rosenberg                Puuduv KP      00:13:21 8p
 
 
 
Rada 3  8 KP
M14, Õpetajad
        1.Steven Kalames                      00:06:12
        2.Priidu-Joosep Kutsar                00:06:23
                Anne Juust      õpetaja       00:07:47
        3.Rene Allik                          00:08:16
        4.Karl Kahro                          00:11:23
        5.Karl Korp                           00:13:29
        6.Pärt Saega                          00:15:06
        7.Daniel Romani                        00:15:16
        8.Egnar Aan                           00:20:49
        9.Kermo Solovjov                      00:29:19
                Joonas Mölder          Tõrva   Puuduv KP      00:04:51 8p
               Artur Köller                   Puuduv KP      00:06:58 7p
                Renek Pajumäe                  Puuduv KP      00:08:29 12p
                Risto Põder                    Puuduv KP      00:17:45 10p
                Sander Ersto                   Puuduv KP      00:31:45 7p
                Reni-Ando Mooses               DQ             00:02:51 1p
                Mairo Tohus                    Start võtmata
 
Rada 4  10 KP
N14
        1.Grete Matrov                        00:12:00
        2.Mariis Fuchs                        00:15:00
        3.Lauriin Possul                      00:21:00
        4.Kelyn Veski                         00:24:14
                Krista Zõhtsõk                 Puuduv KP      00:06:36  9p
               Laura Murnek                   Puuduv KP      00:15:40 12p
N12
        1.Helina Saega                        00:05:44
        2.Angela Mõttus                        00:10:12
        3.Caro Liis Saaremäe                  00:15:15
        4.Risanna Mooses                      00:16:23
        5.Kerttu-Liis Bettler                 00:17:32
        6.Kaisa Aamisepp                      00:23:37
M12
        1.Chris Marcus Krahv                  00:08:35
        2.Markus Põder                         00:10:00
        3.Kristjan Jaan Korge                  00:10:03
        4.Raiko Kõrge                         00:15:10
        5.Nestor Kevin Sarv                   00:17:28
        6.Kevin Põder                         00:18:20
        7.Markkus Elvet                        00:21:33
                Siim Sikk                      Puuduv KP      00:06:45  8p
                Henrik Saega                   Puuduv KP      00:07:12  9p
                David Vare                     Puuduv KP      00:08:11  8p
               Andris Uibos                   Puuduv KP      00:09:54 11p
                Kristo Pajumäe                 Puuduv KP      00:11:35 10p
 
 
 
Rada 5  8 KP
M10
        1.Laur-Rogert Sulg                    00:02:16
        2.Magnar Mõttus                        00:03:33
        3.Märt Saega                          00:03:49
        4.Anton Vonk                          00:03:58
        5.Karl Veemees                         00:05:26
        6.Erik Muttik                         00:07:17
        7.Roland Koroljov                     00:07:36
                Robin Luht                     Puuduv KP      00:05:14 7p
                Markus Kaarli Kaasik           Puuduv KP      00:10:33 8p
 
N10
        1.Gerda Ly Käis                        00:04:59
        2.Anette Allik                         00:05:43
        3.Siret Zutis                         00:06:38
        4.Kätlin Reinhold                     00:08:00
        5.Eliis-Maria Elvet                   00:09:14
        6.Mirell Murumaa                      00:11:01
        7.Annika Hunt                         00:13:53
                Sandra Põder                   Puuduv KP      00:05:49 8p
                Sirli Valk                     Puuduv KP      00:12:53 7p
               Siret Helena Patlep            Puuduv KP      00:14:21 9p
M8
                v.a Roland Juus                00:04:37
               v.a Rainer Juus                00:07:20
               v.a Henri Juus                 00:07:26
        1.Christopher Pukman                  00:10:15
N8
        1.Anni Saega                          00:07:20
        2.Iris Punt                           00:09:38
        3.Ronja Säre                          00:14:18
                Janeli Kanep                   Puuduv KP      00:02:27 8p
                Poliina Kukk                   Puuduv KP      00:09:28 7p

 

Valga – Sooru kergliiklusteel  04. märtsil 2016a.

Tulemused

T 2001  - 2002a (1km)

1. Annabel Teder (Puka) ...............................3.53       

T 2005 – 2006a (1km)

1. Helina Saega (Tsirguliina) ........................4.54

2. Risanna Mooses (Tsirguliina) ...................5.50

3. Eliis Maria Elvet (Tsirguliina)  .................7.55

              

T 2007 -2008a (1km)           

1. Anni Saega (Tsirguliina) ...........................9.03

     

N 19 – 34a (3km)

1. Aili Popp (Puka)   ....................................10.05

2. Aveli Tättar (Valga) ................................ 11.37

3. Aive Vonk (Sooru) ...................................13.56

N 35 -44a (3km)

1. Monika Kaur (Valga)   ............................ 14.07

N 45 – 54a (3km)   

1. Kaja Tättar (Valga) ..................................10.22

2. Pille Illak (Tsirguliina)  ...........................13.03

N 55a+ (3km)

1. Tiina Tätter (Valga)    ..............................18.45

P 2011a (400m)

1. Andero Vare (Tsirguliina)  ....................... 5.30

P 2003- 2004a (1km)

1. Reni-Ando Mooses (Tsirguliina) ..............9.08    

P 2005-2006a  (1km) 

1. Chris Marcus Krahv (Sooru) ....................3.48  

2. Laur Rogert Sulg (Laatre) ........................5.15     

P 2007 – 2008a. (1km)

1. Anton Vonk (Sooru) ..................................5.28    

M 19 – 39a (5km)

1. Tanel Sõõrumaa (Sooru) .........................17.22

2. Marko Nõmmik (Valga) .........................17.50

3. Aimo Raudsepp (Sooru) .........................18.41

4. Argo Nõmmik (Tallinn) ..........................19.15

M 50 – 59a (5km)

1. Jaan Tohus (Tsirguliina)  ....................... 31.28

    KOKKUVÕTE            
  I II III IV V 4 PAREMAT KOHT OSALUSKORDI
P  7-8A                
Robin Luht 2 2 3 1 1 6 I 5
Anton Vonk 1 valik 1 2 2 6 II 5
Magnar Mõttus 3 1 2 3 3 9 III 5
Karl Veemees 0 valik 3 0 0 3   2
Markus Kaarli Kaasik 0 valik 5 0 0 5   2
Märt Saega 4  M10           M10
                 
P  9-10A                
Chris Marcus Krahv 1 1 1 1 1 4 I 5
Laur Rogert Sulg 2 2 5 3 3 10 II 5
Marion Vister valik 4 2 2 2 10 III 5
Märt Saega M8-4 3 3 4 5 13-15 4 5
Kevin Põder 0 0 0 0 4 4   1
Aleksejs Kazins 0 0 4 0 0 0   1
Germo Pajumäe 0 0 valik 0 0 0   1
                 
T  9-10A                
Angela Mõttus 1 valik 1 1 1 4 I 5
Risanna Mooses 3 2 2 2 4 9 II 5
Helina Saega 2 1 3 0 3 9 III 4
Arabella Kruuse 0 0 0 0 2 2   1
Eliis-Maria Elvet 0 valik 0 0 0 0   1
                 
P 11-12                
Marius Vister valik 1 1 1 1 4 I 5
Reni-Ando Mooses 0 0 2 2 2 6   3
Kristo Pajumäe 0 0 3 0 0 3   1
                 
T 13-14                
Kristina Sidorova valik 0 0 0 0 0   1
                 
P  13-14                
Askar Neumann valik 2 1 1 3 7 I 5
Marchus-Joonas Koppel 1 4 3 3 1 8 II 5
Joonas Mölder valik 1 2 2 4 9 III 5
Erik Luik 2 3 4 4 2 11 4 5
                 
M15...20                
Karel Kuus 0 1 1 1 1 4 I 4
                 
N 21+                
Aili Popp 2 1 1 2 2 6 I 5
Tiina Neumann 1 2 2 3 1 6 II 5
Helena Peik 0 0 0 1 0 1   1
Triinu Jänes 0 0 0 0 valik 0   1
                 
M 21+                
Toivo Luht 1 valik 1 1 1 4 I 5
Ervin Peik 0 1 2 2 2 7 II 4
                 
N 50                
Liivi Tafenau valik valik valik valik valik 0   5
Ulvi Oja 0 0 0 0 1 1   1
                 
M50                
Jaan Tohus 0 1 0 0 0 1   1
Arne Nõmmik 0 2 0 0 0 2   1
                 
Jooks-kõnd-ratas           OSALUSKORDI    
Johanna Ardel 1 0 0 0 0 1    
Veiko Ardel 1 0 0 0 0 1    
Aive Vonk 1 0 1 1 1 4    
Elin Tamm 1 0 0 0 1 2    
Tiina Korge 0 1 0 1 0 2    
Eha Kingissepp 0 1 0 1 0 2    
Kersti Kaljumäe 0 1 0 0 0 1    
Helina Saega 0 1 1 0 0 2    
Märt Saega 0 1 1 0 0 2    
Risanna Mooses 0 1 1 0 0 2    
Kunnar Vahi 0 1 0 0 0 1    
Rein Randver 0 0 0 0 1 1    
                 
Kokku osalejaid 24 30 29 25 29