Projekti käigus renoveeriti Tõlliste Avatud Noortekeskus uute tegevusvõimaluste jaoks soojaks, hubaseks ja turvaliseks noorte kogukonna keskuseks, kuhu on oodatud kõik noored üheskoos aega veetma. Noorte poolt kasutatavatele ruumidele anti värske välimus, parandati radiaatorid, renoveeriti elektrisüsteem jne. Lisaks laiendati noortekeskust, võttes noortekeskuse kasutusse Tsirguliina Rahvamaja pilliruum.

Projekt sai positiivse otsuse Valgamaa Partnerluskogu meetmest „Kogukonnad ja noored – kogukonnaalgatused oma elukeskkonna parandamiseks“. Projekti rahastati Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitikaga kaasneva maaelu arengu toetuse meetme 19.2 vahenditest.

Kokku oli projekti maksumus 19 300,44 eurot, millest toetus on 15 965 eurot. Omaosalus kaeti Tõlliste valla eelarvest.

Täiendav info ja küsimused: noorsootöötaja Merlika Hüdsi (56929769; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või projektijuht Katre Kikkas (58228203 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Logo EL Leader VPK uus EL tekst